EL-ZAK

Branża — Transport, spedycja

Praca — foldery, broszury reklamowe

WYZWANIE

Naszym tematem było opracowanie wizerunku marki, zacząwszy od zaprojektowania logo firmy, aby w następnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów identyfikacyjnych – broszury promocyjne, ulotki, teczki, grafiki reklamowe, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu stworzenie współczesnego, oryginalnego, a równolegle nadzwyczaj profesjonalnego wizerunku. Trudność w pracy nad identyfikacją wizualną dla marki polegała w głównej mierze na opracowaniu konsekwentnej, wszechstronnej linii graficznej, jaka będzie odpowiednio działać pod rozmaite kanały aktywności marketingowych i sprzedażowych. Kontrahent oczekiwał od nas opracowania czystego i prostego przekazu, jaki idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem jednostki rozpoczęliśmy od niezwykle ważnego składnika tożsamości jednostki czyli znaku firmowego. Znak jednostki, jaki został stworzony to prosty i nowoczesny znak oraz należycie dobrana typografia, jaki swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo akcentuje fachowość działań spółki i dynamikę działania. Logo miało być proste i wyraziste, ale też wyrażać cechy dynamiki stosownej dla jednostki. Nowoczesność znaku firmowego uzyskaliśmy przez wykorzystanie dobrej struktury. W czasie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały dalej wykorzystane przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W następnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, broszury a4, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo firmy wykorzystaliśmy jako motyw przeplatający się, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie wizualnym innych materiałów reklamowych. Materiały zostały opracowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w wyraźny i świadomy sposób zaakcentować silną i widoczną pozycję spółki w branży. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował dodatkowymi zamówieniami, w ramach jakich zostały zrealizowane kalendarze firmowe ścienne, notatniki oraz inne gadżety promocyjne. Opracowana tożsamość wizualna ugruntowała pozycje spółki w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • broszura
  • gadżety firmowe<
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to doskonała reklama firmy oraz prezentacja usług i wyrobów

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych odbiorców albo partnerów biznesowych. Stąd w tym celu wykonaliśmy szczególny katalog firmowy, który opisuje istotne informacje o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki ciekawemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją solidnej marki.

strzałka

Zobrazowanie jak wykonaliśmy projekt broszury reklamowej?

Aby mieć pewność, że katalogi będą dobrze komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy szczególny pomysł graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz typem działalności. Należy przyznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z klientami to bardzo istotne atuty.

strzałka

Foldery a4 promocyjne są bardzo opłacalną formą marketingu i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, wiemy że materiały reklamowe muszą być odpowiedniej jakości. Kompletnie inaczej trzyma się w dłoni folder firmowy, jaki zrobiony jest z właściwej jakości materiałów. Postawiliśmy także na dobrą kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Solidne opracowanie graficzne jest ogromnie bardzo ważne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42