Veggo

Branża — Art. spożywcze

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny folder a4 dla firmy, doskonała forma reklamy

Wykonaliśmy nowy katalog wizerunkowy dla marki. To ogólna postać prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, by nasz finalny katalog był unikatową wizytówką dla nabywcy oraz formą marketingu. Uzyskaliśmy od marki zarys oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego ukończenia fotografie, wskazówki dotyczące odcieni i fontów. Forma folderu promocyjnego dla marki Folder firmowy promocyjny powstał w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Dostosowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim folderem - zaprojektowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce sygnalizować marka.

strzałka

Ekskluzywna reklama to broszura dla firmy

Firmowy katalog reklamowy, to szczególna i ekskluzywna forma reklamy wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy identyfikacyjne szczegóły dokładnie związane z działaniem naszego kontrahenta, żeby wzbudzić w kontrahencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył sporo pracy kreując szkice, koncepcję graficzną i końcowe scalenie wszystkich części. Finalny produkt jest na znacznym poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, ażeby przekładał się na profity i nie była to pusta inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do zakończenia i wpływa na odpowiedni efekt końcowy. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych niuansów, a nasze foldery firmowe mają konkurencyjną jakość wśród pozostałych producentów działających w branży. Folder promocyjny został stworzony z uwzględnieniem najnowszych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42