LHS

Branża — Transport, spedycja

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. działa w zakresie kolejowego przewozu towarów. LHS pełni funkcję przewoźnika i zarządcy kolei na szerokotorowej linii biegnącej przez Polskę do Ukrainy. Spółka świadczy pełny zakres usług w zakresie przewozu ładunków w imporcie, eksporcie oraz w tranzycie.

WYZWANIE

Klient posiadał już opracowaną księgę identyfikacji wizualnej, jednak nie proponowała ona żadnej ciekawej linii graficznej, dlatego firma PKP LHS zaproponowała nam unowocześnienie jej wizerunku. Tematyka związane z koleją zainspirowała nas od razu.

Szybkość, zasięg, postęp, dalekie miejsca, przestrzeń ... Te idee chcieliśmy oddać w naszych projektach graficznych dla firmy LHS.

Zależało nam, aby przekazać nowoczesne, podążające z duchem czasu przedsiębiorstwo poprzez atrakcyjne i spójne materiały firmowe. Staraliśmy się zaprojektować zapadające w pamięć elementy graficzne identyfikujące firmę. Wesprzeć działania z zakresu budowy marki przez stworzenie przejrzystej i wyrazistej linii graficznej, która sprawi, że LHS skutecznie zwróci uwagę potencjalnych klientów.

REALIZACJA

Przez wiele lat owocnej współpracy stworzyliśmy dla LHS kompleksowy pakiet materiałów reklamowych wyróżniający się charakterystyczną, piękną linią graficzną. Grafika miała odwoływać się do idei postępu, szybkości, szerokiego zasięgu. Aby zdobyć materiał do pracy, wykonaliśmy sesję zdjęciową, której modelami były pociągi naszego klienta.

Przystępując do pracy, postanowiliśmy zachować te elementy, które składały się na kapitał wizualny marki: prosty logotyp oparty na typografii „LHS” i wyrazistym kontraście kolorystycznym ciemnego koloru niebieskiego i bieli. Rozwinęliśmy tę kolorystykę. Lekkie błękity i biele, głębokie granaty przełamaliśmy żółtą falą, która stała się stałym motywem naszej linii projektowej. Aby oddać międzynarodowy charakter działalności firmy LHS, wprowadziliśmy do projektów motyw kuli ziemskiej. Na opracowanej koncepcji graficznej oparliśmy wszystkie materiały reklamowe. Błękity, granaty, żółta fala, motyw znikającego jak widmo pociągu, element globusa, a także odręczne ilustracje przedstawiające różne ujęcia pociągów - to główne elementy tworzące linię graficzną naszych projektów.

Dzięki stworzeniu unikalnych elementów nowej linii graficznej przyczyniliśmy się do znacznego zwiększenia rozpoznawalności firmy PKP LHS. Możemy śmiało powiedzieć, że atrakcyjna, elegancka i nowoczesna linia identyfikacji wizualnej naszego projektu wyróżnia firmę na tle konkurencji.

Firma LHS zyskała spójny pakiet materiałów reklamowych, który buduje pozytywny wizerunek firmy na rynku europejskim. Przekaz ideowy zawarty w atrakcyjnej wizualnie linii graficznej materiałów promocyjnych tworzy wizerunek nowoczesnego, podążającego z duchem czasu przedsiębiorstwa. Linia graficzna naszego pomysłu została tak zaprojektowana, aby można ją było w przyszłości rozwijać i rozbudowywać.

ZADANIA WYKONANE
  • seria katalogów reklamowych w różnych wersjach językowych
  • teczka ofertowa
  • sesja zdjęciowa w plenerze
  • kalendarze ścienne, biurkowe
  • prezentacja interaktywna
  • torby reklamowe
  • billboardy
  • plakaty
  • ulotki, broszury
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowy folder dla marki, idealna forma reklamy

Wykonaliśmy nowy folder promocyjny dla marki. To ogólna postać prezentacji marki i jej oferty. Staraliśmy się, aby nasz finalny katalog był szczególną wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Uzyskaliśmy od marki szkic oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego sfinalizowania fotografie, instrukcje dotyczące odcieni i fontów. Forma katalogu firmowego promocyjnego dla marki Folder a4 promocyjny został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną formę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim katalogiem - opracowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce oznajmiać firma.

strzałka

Prestiżowa reklama to broszura reklamowa a4 dla firmy

Firmowy katalog promocyjny, to wyjątkowa i sprawdzona forma reklamy wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy wizerunkowe detale stricte związane z działalnością naszego klienta, by wzbudzić w użytkowniku jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył dużo pracy projektując szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich elementów. Końcowy produkt jest na obfitym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, żeby przekładał się na korzyści i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na integralność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na dobry wynik końcowy. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych niuansów, a nasze katalogi firmowe mają konkurencyjną jakość pośród pozostałych producentów funkcjonujących w branży. Folder promocyjny został stworzony z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42