Aqua Master

Branża —Zdrowie, uroda

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp firmy to niezmiernie ważna baza wizerunku każdej firmy

Skonstruowaliśmy doskonałe logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zagadnienia oraz atrakcyjnemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć coraz więcej klientów. Z naszymi usługami znak firmowy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Etapy projektowania projektu graficznego znaku graficznego firmowego

Cały proces rozpoczął się od idei, następnie kreacji i finalnie opracowania profesjonalnego logotypu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak graficzny to coś więcej niż czysty obrazek, wskutek tego szczególną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do ogólnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy w pierwszej kolejności skoncentrowali się na informacjach o firmie, a następnie na kreacji, co pozwoliło zdobyć najbardziej zadowalający i skuteczny efekt w względnie krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez współpracę i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to rezultat dużej ilości narad i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb marki.

strzałka

Znak firmowy – wizytówka marki

Jak wiadomo logotyp marki to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się kontrahent. Uznajemy wobec tego, że należałoby się dać mu z jego wsparciem coś więcej. Logo firmy może posłużyć, jako nośnik wartości marki i przyciągnąć nabywców i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym fachowcom. Zauważalna atrakcyjna kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Wykonane logo firmy jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i lokowania zarówno na szyldach, jak i wszystkich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42