ML Office

Branża —Budownictwo

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

ML Office to inwestycja biurowa, o bardzo nowoczesnej architekturze. Inwestycja przeznaczona było na biura do wynajęcia, jak i również można było zakupić miejsce na siedzibę swojej firmy.

WYZWANIE

Mieliśmy zaprojektować logo uwzględniając w projekcie fakt, iż najważniejszą ekspozycją dla logo nie będą wcale materiały reklamowe ale plafon na ścianie budynku. Ponadto naszym zadaniem było stworzenie oryginalnej identyfikacji wizualnej dedykowanej dla klienta biznesowego wraz z materiałami reklamowymi i stroną www.

REALIZACJA

Opierając się na założeniach naszego klienta zaprojektowaliśmy logo złożone z mocnych brył komponujących się w litery ML. Zależało nam, by umieszczony na przyszłym budynku plafon był z daleka czytelny. Podczas projektowania inspirowaliśmy się oszczędną, kanciastą architekturą budynku, którą widzieliśmy na wizualizacjach. Do budynku dobieraliśmy także kolorystykę logo – szarości i zgaszony niebieski – eleganckie, „biurowe” kolory.

Wykrystalizowana linia wizerunkowa inwestycji wywołuje skojarzenia z pracą i profesjonalizmem. Przekaz wizualny doskonale komunikuje kluczowe atuty budynku, czyli nowoczesne, przestronne pomieszczeniapozwalające prowadzić biuro i biznes na wysokim poziomie.

Poza logo i identyfikacją wizualną zaprojektowaliśmy stronę www, katalog i teczkę reklamową utrzymane w spójnej, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • strona www
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo marki - produkt spójny z wizerunkiem firmy

Wykonane przez nas logo firmy perfekcyjnie pasuje do wizerunku marki, korespondując z tym, jak chce być ona spostrzeżona. Opracowanie graficzne zostało zrealizowane z dbałością o każdy, najmniejszy nawet detal. Nasz grafik zadbał o to, żeby uwzględnić wymogi klienta i wykonał logo, jakie współgra z wizerunkiem budowanym przez firmę.

strzałka

Projektowanie logo dla marki - troska o najwyższą jakość i szczegóły

Projekty znaku graficznego dla marki tworzymy zwykle po wcześniejszych naradach. W tym projekcie klientowi zależało na klarownej szacie graficznej oraz przekonujących, mocnych barwach. Projektowanie logotypu zaczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Później skupiliśmy się na określeniu ogólnego stylu. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Skończony projekt jest pasujący do szaty wizualnej firmy.

strzałka

Dobre logo firmy - produkt promocyjny

Profesjonalne logo marki jest znakiem rozpoznawalnym firmy. Wobec tego kreacja logo powinna zostać powierzona specjalistom. Ten projekt został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz pozwalał na dodawanie okolicznościowych detali. Kreowanie znaku graficznego dla firmy uwzględniło osobne opracowanie symbolu graficznego i dobranie odpowiedniej czcionki, którą napisaliśmy nazwę marki. Projekt obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna pozostaje minimalistyczna i wymowna. Ukończony produkt jest spójny z wizerunkiem marki, dzięki czemu ułatwia zdobywanie nowych klientów. Powstałe logo firmy ma otwartą formę, dzięki czemu bez problemu można umieszczać na wyrobach o różnorodnych kształtach. Dzięki temu stanowi też ciekawy gadżet promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42