EL-ZAK

Branża —Transport, spedycja

Praca — projekt logo firmy

WYZWANIE

Naszym tematem było opracowanie wizerunku marki, zacząwszy od zaprojektowania logo firmy, aby w następnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów identyfikacyjnych – broszury promocyjne, ulotki, teczki, grafiki reklamowe, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu stworzenie współczesnego, oryginalnego, a równolegle nadzwyczaj profesjonalnego wizerunku. Trudność w pracy nad identyfikacją wizualną dla marki polegała w głównej mierze na opracowaniu konsekwentnej, wszechstronnej linii graficznej, jaka będzie odpowiednio działać pod rozmaite kanały aktywności marketingowych i sprzedażowych. Kontrahent oczekiwał od nas opracowania czystego i prostego przekazu, jaki idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem jednostki rozpoczęliśmy od niezwykle ważnego składnika tożsamości jednostki czyli znaku firmowego. Znak jednostki, jaki został stworzony to prosty i nowoczesny znak oraz należycie dobrana typografia, jaki swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo akcentuje fachowość działań spółki i dynamikę działania. Logo miało być proste i wyraziste, ale też wyrażać cechy dynamiki stosownej dla jednostki. Nowoczesność znaku firmowego uzyskaliśmy przez wykorzystanie dobrej struktury. W czasie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały dalej wykorzystane przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W następnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, broszury a4, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo firmy wykorzystaliśmy jako motyw przeplatający się, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie wizualnym innych materiałów reklamowych. Materiały zostały opracowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w wyraźny i świadomy sposób zaakcentować silną i widoczną pozycję spółki w branży. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował dodatkowymi zamówieniami, w ramach jakich zostały zrealizowane kalendarze firmowe ścienne, notatniki oraz inne gadżety promocyjne. Opracowana tożsamość wizualna ugruntowała pozycje spółki w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • broszura
  • gadżety firmowe<
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Znak graficzny firmy to istota wizerunku każdej marki

Skonstruowaliśmy znakomite logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz atrakcyjnemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Z naszymi usługami logotyp firmy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg projektowania projektu logotypu firmowego

Cały proces zaczął się od idei, następnie kreacji i w końcu opracowania profesjonalnego logo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak firmowy to coś więcej niż estetyczny obrazek, zatem specjalną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu do generalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy najpierw skoncentrowali się na informacjach o marce, a później na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej satysfakcjonujący i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez kooperację i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt to wynik dużej ilości narad i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb marki.

strzałka

Znak graficzny – wizytówka marki

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się klient. Uznajemy w związku z tym, że powinno się przekazać mu z jego pomocą coś więcej. Logo może posłużyć, jako medium wartości marki i przyciągnąć klientów i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym specjalistom. Wyraźna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Zrealizowane logo firmy jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i umieszczania zarówno na szyldach, jak i wszelakich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42