Classic Light

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logo marki to niezmiernie ważna podstawa wizerunku każdej firmy

Stworzyliśmy doskonałe logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć coraz więcej nabywców. Z naszymi usługami logotyp to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Fazy opracowania projektu graficznego logotypu firmowego

Cały proces rozpoczął się od myśli, następnie kreacji i finalnie zaprojektowania profesjonalnego logotypu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo to coś więcej niż porządny obrazek, zatem specjalną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do globalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci w pierwszej kolejności skoncentrowali się na informacjach o firmie, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło zdobyć najbardziej satysfakcjonujący i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to wynik wielu debat i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów marki.

strzałka

Znak firmowy – wizytówka marki

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się kontrahent. Uznajemy w związku z tym, że wskazane jest przekazać mu z jego wsparciem coś więcej. Logotyp może posłużyć, jako nośnik wartości firmy i przyciągnąć klientów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym fachowcom. Wyraźna atrakcyjna kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza specjalność. Stworzone logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i lokowania zarówno na szyldach, jak i wszystkich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42