CM Furniture

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp firmy to baza wizerunku każdej marki

Skonstruowaliśmy idealne logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć coraz więcej nabywców. Z naszymi usługami znak graficzny to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Proces kreowania projektu graficznego logotypu firmowego

Kompletny proces zaczął się od koncepcji, następnie kreacji i w końcu zaprojektowania profesjonalnego logo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak graficzny to coś więcej niż estetyczny obrazek, zatem szczególną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do globalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci w pierwszej kolejności skupili się na informacjach o marce, a później na kreacji, co pozwoliło uzyskać najbardziej satysfakcjonujący i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt to efekt wielu dyskusji i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Logo – wizytówka firmy

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się kontrahent. Uznajemy w takim razie, że należałoby się dać mu z jego pomocą coś więcej. Logo firmy może posłużyć, jako medium wartości marki i przyciągnąć klientów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym fachowcom. Widoczna zajmująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Stworzone logo marki jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i umieszczania także na szyldach, jak i wszelkich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42