Oplast Recykling

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp firmy to istota wizerunku każdej firmy

Wykonaliśmy znakomite logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej kontrahentów. Z naszymi usługami znak firmowy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Proces projektowania projektu znaku graficznego firmowego

Cały proces zaczął się od myśli, w następnej kolejności kreacji i wreszcie opracowania profesjonalnego logotypu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo marki to coś więcej niż estetyczny obrazek, tym samym szczególną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu graficznego do generalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci na początku skupili się na informacjach o marce, a następnie na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej zadowalający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez kooperację i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to wynik dużej ilości debat i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Logotyp – wizytówka firmy

Jak wiadomo logo marki to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się kontrahent. Uznajemy zatem, że powinno się dostarczyć mu z jego pomocą coś więcej. Logotyp może posłużyć, jako nośnik wartości marki i przyciągnąć kontrahentów i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym ekspertom. Zauważalna ciekawa kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Wykonane logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i lokowania również na szyldach, jak i wszystkich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42