Ekogroszek Tauron

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logo firmy to fundament wizerunku każdej firmy

Skonstruowaliśmy imponujące logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Z naszymi usługami znak firmowy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg opracowania projektu znaku graficznego firmowego

Kompletny proces zaczął się od idei, potem kreacji i nareszcie opracowania profesjonalnego logo marki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo firmy to coś więcej niż czysty obrazek, w związku z tym szczególną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu do generalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci najpierw skupili się na informacjach o marce, a później na kreacji, co pozwoliło zdobyć najbardziej satysfakcjonujący i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez współpracę i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt to wynik wielu dyskusji i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów marki.

strzałka

Logo firmy – wizytówka firmy

Jak wiadomo logotyp firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się nabywca. Uznajemy zatem, że należy dostarczyć mu z jego wsparciem coś więcej. Logo marki może posłużyć, jako medium wartości firmy i przyciągnąć klientów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym fachowcom. Widoczna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza specjalność. Wykonane logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i umieszczania zarówno na szyldach, jak i wszystkich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42