Wireless Instruments

Branża —Informatyka

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Znak graficzny marki to podstawa wizerunku każdej marki

Wykonaliśmy znakomite logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do tematu oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej kontrahentów. Z naszymi usługami znak firmowy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Proces kreowania projektu graficznego logotypu firmowego

Kompletny proces zaczął się od koncepcji, potem kreacji i finalnie opracowania profesjonalnego logo firmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo firmy to coś więcej niż estetyczny obrazek, w związku z tym szczególną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do ogólnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci przede wszystkim skoncentrowali się na informacjach o firmie, a następnie na kreacji, co pozwoliło uzyskać najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez współpracę i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to efekt dużej ilości narad i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Logotyp – wizytówka marki

Jak wiadomo logo marki to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się klient. Uznajemy w związku z tym, że należy przekazać mu z jego pomocą coś więcej. Logo może posłużyć, jako medium wartości marki i przyciągnąć kontrahentów i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym specjalistom. Widoczna zajmująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza specjalność. Stworzone logo firmy jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i umieszczania zarówno na szyldach, jak i wszystkich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42