Sowik

Branża —Usługi

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Firma SOWIK to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w realizacji robót inżynieryjnych w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, melioracyjnych, odwodnieniowych oraz w przewiertach pod drogami i innymi przeszkodami, a także robotami ziemnymi.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, chęć pozyskania nowych klientów stały się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana dotychczasowego wizerunku firmy, aby firma SOWIK zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy SOWIK rozpoczęliśmy od dogłębnej analizy branży oraz konkurencji naszego klienta, uwzględniając przy tym założone oczekiwania. Naszym priorytetem było uzyskanie prostego, czytelnego oraz „męskiego” znaku. Zdecydowana kolorystyka - ciemny szary w połączeniu z delikatnym akcentem niebieskiego nadaje logo mocnego wyglądu. Udało się stworzyć projekt logo, które jest bardzo czytelne i przy tym proste. Po zaprojektowaniu znaku firmowego przyszedł czas na pozostałe elementy identyfikacji wizualnej – materiały biurowe do komunikacji z klientami, teczka na dokumenty firmowe i reklama. Tutaj również postawiliśmy na czytość podania treści. Wszystko utrzymane w bardzo prostej konstrukcji, bez zbędnych ozdobników, przy zachowaniu kolorystyki firmowej. Dalej realizując projekt strony www staraliśmy się zachować wszystkie wytyczne, których trzymaliśmy się podczas projektowania materiałów identyfikacyjnych. Wygląd strony charakteryzuje niezwykle szlachetny projekt graficzny, który uzyskaliśmy poprzez zastosowanie prostych form graficznych, żadnych bajerów wizualnych, dodatkowo wykorzystaliśmy czystą powierzchnię. Zastosowane przez nas działania graficzne skutecznie wzmocniły wizerunek firmy na rynku. Przyczynił się do tego przede wszystkim spójny, czytelny wizerunek firmy, który został rozwinięty w zestawie stworzonych materiałów reklamowych. Kolorystyka, nowoczesne kompozycje graficzne wsparte prostą typografią, wpłynęły na końcowy pozytywny efekt.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • teczka
  • reklama
  • segregator
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe<
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Znak graficzny marki to podstawa wizerunku każdej marki

Stworzyliśmy imponujące logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć coraz więcej nabywców. Z naszymi usługami logotyp firmy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg opracowania projektu graficznego znaku graficznego firmowego

Cały proces zaczął się od myśli, w następnej kolejności kreacji i ostatecznie zaprojektowania profesjonalnego znaku graficznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak graficzny to coś więcej niż schludny obrazek, tym samym szczególną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu do globalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci w pierwszej kolejności skupili się na informacjach o marce, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej satysfakcjonujący i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt to rezultat wielu narad i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Znak firmowy – wizytówka firmy

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się kontrahent. Uznajemy zatem, że wskazane jest dać mu z jego pomocą coś więcej. Logo marki może posłużyć, jako medium wartości marki i przyciągnąć kontrahentów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym profesjonalistom. Wyraźna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Zrealizowane logo firmy jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i umieszczania zarówno na szyldach, jak i wszelakich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42