JS Soft

Branża —Informatyka

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo marki to produkt konsekwentny z wizerunkiem firmy

Zaprojektowane przez nas logo marki bardzo dobrze pasuje do wizerunku firmy, korespondując z tym, jak chce być ona zauważana. Opracowanie graficzne zostało zrealizowane z troską o każdy, najmniejszy nawet element. Nasz projektant zadbał o to, żeby wziąć pod uwagę wymogi klienta i wykonał logo firmy, które koresponduje z wizerunkiem budowanym przez firmę.

strzałka

Opracowywanie logo dla firmy - dbałość o najwyższą jakość i detale

Projekty logotypu dla firmy przygotowujemy zwykle po wcześniejszych konsultacjach. W tym projekcie graficznym klientowi zależało na jasnej szacie graficznej oraz przekonujących, mocnych kolorach. Tworzenie logo firmy rozpoczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Następnie skoncentrowaliśmy się na określeniu ogólnego kierunku. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Skończony projekt jest dopasowany do szaty wizualnej marki.

strzałka

Dobre logo firmy - produkt promocyjny

Profesjonalne logo jest znakiem rozpoznawalnym firmy. Wobec tego kreacja logo firmy powinna zostać powierzona ekspertom. Ten projekt graficzny został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okolicznościowych detali. Projektowanie znaku graficznego dla firmy uwzględniło osobne opracowanie znaku graficznego i dobranie odpowiedniej czcionki, którą napisaliśmy nazwę marki. Projekt graficzny obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna pozostaje minimalistyczna i wyraźna. Ukończony produkt jest spójny z wizerunkiem marki, dzięki czemu ułatwia zdobywanie nowych nabywców. Powstałe logo firmy ma otwartą formę, dzięki czemu bez problemu można umieszczać na produktach o rozmaitych formach. Dzięki temu stanowi również intrygujący gadżet promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42