Puchatex

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Puchatex to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyrobów hutniczych i handlu węglem. Celem firmy jest dostarczenie dostarczenie klientom najlepszych produktów.

WYZWANIE

Firma Puchatex już wieloktronie została doceniona przez inwestorów za swoje działania. Dynamiczny rozwój, stale poszerzanie oferty handlowej był czynnikiem, który zmotywował firmę do poprawienia swojego wizerunku. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie wizerunku, tak aby firma była odbierana jako profesjonaliści w tym co robią.

REALIZACJA

Prace nad nowym wizerunkiem rozpoczeliśmy od poszukiwań koncepcji logo i materiałów biurowych. Zaproponowane logo spotkało się z błyskawiczną akceptacją ze strony klienta. Mocny znak graficzny zbudowany w opraciu o indywidualną typografię idealnie wpasowuje się w branżę, w której działa firma. Grafit w połączeniu z delikatnym akcentem pomarańczowego to kolorystyka jaką zapropoowaliśmy dla tworzonej nowej szaty graficznej. Nowy stworzony przez nas przekaz wizualny przyniósł oczekiwane efekty – został bardzo dobrze odebrany przez rynek. W ramach naszej pracy nad wizerunkiem zaprojektowaliśmy stronę www, folder, ulotki i szereg materiałów reklamowych. Również opatrzyliśmy nową linią projektową gadżety promocyjne oraz kalendarze firmowe.

ZADANIA WYKONANE
 • logo
 • księga znaku
 • logo firmy
 • materiały biurowe
 • identyfikacja wizualna
 • folder reklamowy
 • ulotki reklamowe
 • teczka reklamowa
 • reklama prasowa
 • kalendarze biurkowe leżące
 • kalendarze plakatowe
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo marki to produkt spójny z wizerunkiem marki

Wykonane przez nas logo marki doskonale pasuje do wizerunku firmy, korespondując z tym, jak chce być ona postrzegana. Opracowanie graficzne zostało wykonane z dbałością o każdy, najmniejszy nawet detal. Nasz projektant zadbał o to, żeby wziąć pod uwagę potrzeby klienta i stworzył logo marki, które współgra z wizerunkiem budowanym przez firmę.

strzałka

Projektowanie logo dla marki - dbałość o najwyższą jakość i detale

Projekty graficzne znaku graficznego dla firmy tworzymy zwykle po wcześniejszych naradach. W tym projekcie klientowi zależało na przejrzystej szacie graficznej oraz wyrazistych, mocnych kolorach. Kreowanie logo marki zaczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Potem skoncentrowaliśmy się na ustaleniu ogólnego kierunku. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Gotowy projekt jest pasujący do szaty wizualnej marki.

strzałka

Dobre logo marki - produkt reklamowy

Profesjonalne logo firmy jest znakiem rozpoznawalnym firmy. Dlatego kreacja logo powinna zostać zlecona profesjonalistom. Ten projekt graficzny został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okazjonalnych detali. Kreowanie logo dla firmy uwzględniło osobne opracowanie symbolu graficznego i dopasowanie odpowiedniej czcionki, którą napisaliśmy nazwę firmy. Projekt obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna zostaje minimalistyczna i zrozumiała. Gotowy produkt jest spójny z wizerunkiem marki, dzięki czemu ułatwia pozyskiwanie nowych kontrahentów. Powstałe logo firmy ma otwartą formę, dzięki czemu bez kłopotu można umieszczać na produktach o rozmaitych formach. Dzięki temu stanowi również intrygujący gadżet reklamowy dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42