Kolejowe Forum Gospodarcze

Branża —Doradztwo, edukacja

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Kolejowe Forum Gospodarcze to z założenia organizatorów spotkanie profesjonalistów z branży. Konferencja organizowana jest co roku przez PKP LHS sp.z o.o., firmę specjalizującą się w branży międzynarodowego transportu kolejowego.

WYZWANIE

Nasz klient PKP LHS potrzebował identyfikacji wizualnej dla branżowej konferencji. Miało to być cykliczne spotkanie profesjonalistów z branży. Projekt graficzny miał zapewnić ciągłość wizerunku corocznej imprezy i stworzyć czytelną prezentację informacji o imprezie. Tematyka konferencji, branża oraz grupa docelowa wpłynęła mocno na kierunek naszej pracy. Wizerunek imprezy miał być oszczędny wizualnie, techniczny, a przede wszystkim merytoryczny.

REALIZACJA

Rozmowy z klientem nasunęły wiele trafnych wniosków, do tego przeprowadziliśmy przegląd wizualny branży w zakresie organizacji tego rodzaju imprez. Zdecydowaliśmy się na użycie dość ciekawgo połączenia kolorów, aby oferta naszego klienta zwróciła na siebie uwagę rynku. Mocny głęboki granat w połączeniu z ożywczym, świeżym zielonym. Takie zestawienie nie jest spotykane w branży technicznej, więc projekt jest oryginalny, co przekłada się bezpośrednio na odbiór konferencji jako zdarzenia o wyjątkowym charakterze. W opraciu o te kolory zostało również zaprojektowane logo konferencji. Ponadto opracowaliśmy szereg materiałów tj. broszura, teczki, ulotki, identyfikatory, zaproszenie na imprezę czy gadżety reklamowe.Wyrafinowana, minimalistyczna, a zarazem oryginalna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek. Zastosowane przez nas działania konsekwentnie rozwijane przy kolejnych konferencjach organizowanych przez naszego klienta w efekcie zbudowały wartość marki.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • wizerunek marki
  • materiały biurowe
  • broszura
  • ulotka
  • teczka
  • dentyfikator
  • zaproszenie
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp marki to baza wizerunku każdej firmy

Stworzyliśmy doskonałe logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć coraz więcej kontrahentów. Z naszymi usługami znak firmowy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Proces tworzenia projektu graficznego logo firmowego

Cały proces zaczął się od koncepcji, w następnej kolejności kreacji i finalnie zaprojektowania profesjonalnego logotypu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo firmy to coś więcej niż czysty obrazek, w związku z tym szczególną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu graficznego do generalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy przede wszystkim skoncentrowali się na informacjach o marce, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez kooperację i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to rezultat dużej ilości debat i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb marki.

strzałka

Logo firmy to wizytówka marki

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się klient. Uznajemy zatem, że należałoby się dać mu z jego wsparciem coś więcej. Logo może posłużyć, jako medium wartości marki i przyciągnąć nabywców i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym specjalistom. Czytelna ciekawa kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza specjalność. Wykonane logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i umieszczania również na szyldach, jak i wszelakich materiałach promocyjnych. Profesjonalne logo dla firmy - ważny element do efektywnej reklamy. Tworzenie logo dla firmy to istotny szczegół tworzenia jej wizerunku i skutecznej reklamy. Dobrze opracowane logo przyciąga uwagę nabywców i wyróżnia firmę na tle konkurencji. W tym artykule omówimy istotne aspekty projektowania profesjonalnego logo dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42