Elite Events

Branża —Usługi

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Elite Events to marka młodej i dynamicznej firmy z Torunia. Marka ta powstała z myślą o organizacji specjalnych i niewiarygodnych eventów i pokazów na bardzo wysokim poziomie.

WYZWANIE

Marka ta powstała z myślą o organizacji prestiżowych imprez i ciekawych eventów. Prestiż, elegancja i coś nadzwyczajnego to cechy, które mieliśmy uwypuklić budując wizerunek marki, jak i projektując logo dla tej firmy. Prostota i elegancja była kluczowym kodem do wykreowania identyfikacji marki. Odpowiednio dobrana typografia oraz kolorystyka znacząco wpłynęły na końcowy efeket wizualny logo.

REALIZACJA

Założenia marketingowe firmy do co marki Elite Event miały bardzo mocny wpływ na nasz kierunek projektowania logo oraz pozostałych materiałów dla marki. Logo miało być eleganckie, proste, wręcz dla elitarnego kręgu osób. Tak samo strona internetowa, projekt bardzo czysty i prosty, wręcz minimalistyczny, mający za zadanie podkreślić ekskluzywność i elitarność oferowanych przez firmę usług. Wyjątkowe eventy potrzebują specjalnych wyszukanych środków graficznych i nietuzinkowego traktowania wizualnego.Praca nad wizerunkiem wymagała od nas sporego doświadzenia w projektowaniu identyfikacji wizualnej, aby osiągnąć efekt oczekiwany przez klienta, sprzedać coś „niesamowitego” poprzez prosty i czytelny przekaz projektowy, bez „fajerwerków”. W ramach naszej pracy nad projektem powstały materiały reklamowe dotyczące wybranych eventów, plakaty dla imprezy, zaproszenia, broszury.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek firmy
  • materiały biurowe
  • strona www
  • broszura
  • teczka
  • gadżety reklamowe
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie logo - klucz do sukcesu

Tworzenie logotypu dla firmy to proces twórczy, który wymaga przemyślanej idei i dobrego dopasowania do istoty branży. W tym celu projektanci starają się poznać specyfikę działalności firmy oraz jej cel i zalety, które ma przekazać za pomocą logo firmy. Kreacja logo obejmuje dobór dobrego symbolu, typografii oraz kolorów, jakie będą pasować do charakteru marki i jej przekazu.

strzałka

Opracowywanie logotypu dla firmy - dobry start dla nowych marek

Właściwie opracowane logo firmy przykuje uwagę klientów i wyróżni firmę na tle konkurencji. Graficy wykorzystują najświeższe trendy reklamowe oraz korzystają z profesjonalnych narzędzi, aby zagwarantować gigantyczną jakość projektu. Odpowiednie logo powinno być dostosowane do różnych nośników, od małych etykiet po wielkoformatowe grafiki wielkoformatowe.

strzałka

Profesjonalne logo dla marki - spójność z identyfikacją wizualną

Profesjonalne logo dla firmy powinno być dopasowane do szaty wizualnej marki, ażeby było konsekwentne z jej wizerunkiem. Dlatego ważne jest dostosowanie projektu do istoty firmy oraz jej przekazu. Estetyczne i spójne z wizualnym wizerunkiem opracowanie graficzne logo firmy jest istotnym elementem sukcesu marki na rynku. Wskutek tego powinno się zwrócić uwagę na porządne wykonanie, dbałość o szczegóły oraz dużą jakość produkcji. Profesjonalne logo dla firmy to klucz do wydajnej promocji. Dobrze wykreowany znak przyciąga uwagę kontrahentów i wyróżnia firmę na tle konkurencji. Kreacja znaku firmowego wymaga przemyślanej idei i odpowiedniego dopasowania do istoty branży. Projektanci stosują najnowsze trendy wizualne oraz korzystają z profesjonalnych narzędzi, aby zapewnić wysoką jakość projektu. Należy zainwestować w profesjonalne logo firmy, które przykuje uwagę i wyróżni firmę na tle konkurencji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42