Kolejowe Forum Gospodarcze

Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Kolejowe Forum Gospodarcze to z założenia organizatorów spotkanie profesjonalistów z branży. Konferencja organizowana jest co roku przez PKP LHS sp.z o.o., firmę specjalizującą się w branży międzynarodowego transportu kolejowego.

WYZWANIE

Nasz klient PKP LHS potrzebował identyfikacji wizualnej dla branżowej konferencji. Miało to być cykliczne spotkanie profesjonalistów z branży. Projekt graficzny miał zapewnić ciągłość wizerunku corocznej imprezy i stworzyć czytelną prezentację informacji o imprezie. Tematyka konferencji, branża oraz grupa docelowa wpłynęła mocno na kierunek naszej pracy. Wizerunek imprezy miał być oszczędny wizualnie, techniczny, a przede wszystkim merytoryczny.

REALIZACJA

Rozmowy z klientem nasunęły wiele trafnych wniosków, do tego przeprowadziliśmy przegląd wizualny branży w zakresie organizacji tego rodzaju imprez. Zdecydowaliśmy się na użycie dość ciekawgo połączenia kolorów, aby oferta naszego klienta zwróciła na siebie uwagę rynku. Mocny głęboki granat w połączeniu z ożywczym, świeżym zielonym. Takie zestawienie nie jest spotykane w branży technicznej, więc projekt jest oryginalny, co przekłada się bezpośrednio na odbiór konferencji jako zdarzenia o wyjątkowym charakterze. W opraciu o te kolory zostało również zaprojektowane logo konferencji. Ponadto opracowaliśmy szereg materiałów tj. broszura, teczki, ulotki, identyfikatory, zaproszenie na imprezę czy gadżety reklamowe.Wyrafinowana, minimalistyczna, a zarazem oryginalna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek. Zastosowane przez nas działania konsekwentnie rozwijane przy kolejnych konferencjach organizowanych przez naszego klienta w efekcie zbudowały wartość marki.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • wizerunek marki
  • materiały biurowe
  • broszura
  • ulotka
  • teczka
  • dentyfikator
  • zaproszenie
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa b5 efektowny materiał promocyjny

Wykonaliśmy praktyczną i elegancką teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, lecz również gadżetem promocyjnym dla marki, który z pewnością urzeknie wielu kontrahentów.

strzałka

Proces tworzenia projektu teczki reklamowej

Wykonaliśmy teczki w wymiarze a4. Są to teczki na pisma z logotypem oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od wykonania i pokazu projektu graficznego teczki dla firmy. Kompletny proces projektowy zachodził pod uważnym okiem naszych ekspertów. Dopiero po zaakceptowaniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z identyfikacją i wartościami marki, zarazem dodatkowo akcentuje jej atuty. Teczki są użyteczne i praktyczne, zmieszczą co niemiara pism, a przy tym będą dobrą reklamą solidności firmy.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy produkt reklamowy, tak także teczka, powinna być wykonana rzetelnie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz dokładne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i wiarygodnego artykułu. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim pełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, tworzenia, aż po wydruk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli klientów, zatrzymując atencję nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42