Milky Star

Branża —Art. spożywcze

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Milky Star to profesjonalna linia produktów mlecznych firmy Agro Complex, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na produkty serwatkowe i mleczne. Firma Agro Complex spacjalizuje się w produkcji produktów wysokobiałkowych z polskiego mleka.

WYZWANIE

Firma AgroComplex zleciła nam zaprojektowanie bandu dla nowej marki produktów mlecznych – Milky Star. Marka ta skierowana jest do odbiorców hurtowych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo dla marki, opakowań, kart produktowych oraz innych materiałów reklamowych mających służyć promocji marki, w szczególności reklamy do czasopism branżowych, grafik na potrzeby promocji online oraz materiałów POS.

REALIZACJA

Prace nad materiałami dla nowej marki produktów mlecznych rozpoczeliśmy od analizy trendów i konkurencji na rynku tego typu produktów. Zebrane informacje pomogły nam zaproponować dla marki ciekawe rozwiązania graficzne. Logo marki posiada w swoim symbolu graficznym element nawiązujący do strugi mleka. Kolorystyka loga – połączenie świeżego niebieskiego i bieli idealnie pasuje do braży mleczarskiej. Kolejny etap prac nad materiałmi dla marki to opracowanie opakowania produktu – w tym przypadku również postawiśmy na wykorzystanie kolorystyki marki, czyli połaczenie bieli z niebieskim, czystość i prostota to elementy wyróżniające opakowania marki. W dalszej części prac zostały opracowane karty produktowe, grafiki internetowe, teczki i ulotki. Zaprojektowane materiały zostały opracowane zgodnie z przyjętą linię graficznę, która została wzbogacono o dodatkowy kolor – jaskawy zielony, będący kolorem identyfikacyjnym firmy Agro Complex. W ramach prac nad materiały powstały również materiały POS oraz gadżety reklamowe. Opracowane materiały dla marki zyskały pozytywny odzew ze strony klientów firmy.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga identyfikacji znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • opakowania produktów
  • karty produktów
  • teczka reklamowa
  • ulotka
  • ścianka targowa
  • rollupy
  • grafiki do internetu
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo dla firmy - ważny czynnik do wydajnej promocji

Tworzenie logo dla marki to znaczący element tworzenia jej wizerunku i efektywnej promocji. Odpowiednio zaprojektowane logo marki przyciąga uwagę kontrahentów i wyróżnia firmę na tle konkurencji. W tym artykule omówimy istotne aspekty projektowania profesjonalnego logo dla marki.

strzałka

Tworzenie logo marki - klucz do sukcesu

Projektowanie znaku graficznego dla firmy to proces twórczy, który wymaga przemyślanej idei i odpowiedniego dopasowania do istoty rynku. W tym celu projektanci starają się zrozumieć specyfikę działania firmy oraz jej cel i wartości, które ma przekazać za pomocą logo. Kreacja logo obejmuje dobór poprawnego znaku, typografii oraz kolorów, które będą pasować do charakteru marki i jej przekazu. Tworzenie logotypu dla firmy - dobry start dla nowych firm. Właściwie opracowane logo firmy przyciągnie uwagę klientów i wyróżni firmę na tle konkurencji. Projektanci stosują najnowsze trendy wizualne oraz korzystają z profesjonalnych narzędzi, aby zagwarantować dużą jakość projektu. Właściwe logo firmy powinno być dopasowane do rozmaitych nośników, od małych naklejek po wielkoformatowe banery.

strzałka

Profesjonalne logo dla marki - spójność z identyfikacją wizualną

Profesjonalne logo dla firmy powinno być dopasowane do szaty wizualnej firmy, ażeby było konsekwentne z jej wizerunkiem. Toteż ważne jest dopasowanie projektu graficznego do charakteru firmy oraz jej przekazu. Estetyczne i spójne z wizualnym wizerunkiem opracowanie graficzne logo marki jest zasadniczym elementem powodzenia firmy na rynku. Toteż należy zwrócić uwagę na solidne wykonanie, dbałość o szczegóły oraz wysoką jakość produkcji. Profesjonalne logo dla firmy to klucz do skutecznej promocji. Dobrze zaprojektowany symbol przyciąga atencję klientów i wyróżnia firmę na tle konkurencji. Projektowanie logotypu wymaga przemyślanej koncepcji i poprawnego dopasowania do charakteru branży. Graficy wykorzystują najnowsze trendy wizualne oraz korzystają z profesjonalnych urządzeń, aby zapewnić wysoką jakość projektu. Należy zainwestować w profesjonalne logo marki, jakie przyciągnie uwagę i wyróżni firmę na tle konkurencji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42