Milky Star
Branża — Art. spożywcze

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Milky Star to profesjonalna linia produktów mlecznych firmy Agro Complex, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na produkty serwatkowe i mleczne. Firma Agro Complex spacjalizuje się w produkcji produktów wysokobiałkowych z polskiego mleka.

WYZWANIE

Firma AgroComplex zleciła nam zaprojektowanie bandu dla nowej marki produktów mlecznych – Milky Star. Marka ta skierowana jest do odbiorców hurtowych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo dla marki, opakowań, kart produktowych oraz innych materiałów reklamowych mających służyć promocji marki, w szczególności reklamy do czasopism branżowych, grafik na potrzeby promocji online oraz materiałów POS.

REALIZACJA

Prace nad materiałami dla nowej marki produktów mlecznych rozpoczeliśmy od analizy trendów i konkurencji na rynku tego typu produktów. Zebrane informacje pomogły nam zaproponować dla marki ciekawe rozwiązania graficzne. Logo marki posiada w swoim symbolu graficznym element nawiązujący do strugi mleka. Kolorystyka loga – połączenie świeżego niebieskiego i bieli idealnie pasuje do braży mleczarskiej. Kolejny etap prac nad materiałmi dla marki to opracowanie opakowania produktu – w tym przypadku również postawiśmy na wykorzystanie kolorystyki marki, czyli połaczenie bieli z niebieskim, czystość i prostota to elementy wyróżniające opakowania marki. W dalszej części prac zostały opracowane karty produktowe, grafiki internetowe, teczki i ulotki. Zaprojektowane materiały zostały opracowane zgodnie z przyjętą linię graficznę, która została wzbogacono o dodatkowy kolor – jaskawy zielony, będący kolorem identyfikacyjnym firmy Agro Complex. W ramach prac nad materiały powstały również materiały POS oraz gadżety reklamowe. Opracowane materiały dla marki zyskały pozytywny odzew ze strony klientów firmy.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga identyfikacji znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • opakowania produktów
  • karty produktów
  • teczka reklamowa
  • ulotka
  • ścianka targowa
  • rollupy
  • grafiki do internetu
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wydajny projekt graficzny ulotki dl reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją opracować, aby skłonić użytkownika do aktywności i interakcji z biznesem. Sumiennie dobraliśmy jasny, ale poprawny komunikat ulotki a5. Jest to przede wszystkim wizytówka dla towaru, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było istotne, aby finalny produkt był spójny z jej przekazem, wobec tego uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka działa na znacznie konkurencyjnym rynku, wobec tego bardzo ważne było zapewnienie jej wyjątkowości i najwyższej jakości, aby pozyskać ciekawość kontrahentów. Nasze projekty dotyczą zarówno ulotek reklamowych jak i wizualnych.

strzałka

Wielkość ulotki reklamowej

Ulotkę tworzymy w dwóch wymiarach - A4 oraz A5. Wszelkie stosowane szczegóły graficzne rozmieszczamy tak, aby zachować zupełną przejrzystość. Dbamy o każdy szczegół na ulotce, dzięki czemu wszystko jest ewidentnie widoczne niezależnie od jej rozmiaru. Przykładamy wielką wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Kreatywny projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt graficzny został rzetelnie przemyślany pod wszelkim aspektem. Starannie dostosowaliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność kreowanych przez nas propozycji z wizerunkiem marki i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt charakteryzuje się znaczną jakością i walorem estetycznym, ale co najważniejsze i funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle innych marek z tej branży, ale to właśnie my zapewniamy sprawdzony produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42