Milky Star

Branża — Art. spożywcze

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

KLIENT

Milky Star to profesjonalna linia produktów mlecznych firmy Agro Complex, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na produkty serwatkowe i mleczne. Firma Agro Complex spacjalizuje się w produkcji produktów wysokobiałkowych z polskiego mleka.

WYZWANIE

Firma AgroComplex zleciła nam zaprojektowanie bandu dla nowej marki produktów mlecznych – Milky Star. Marka ta skierowana jest do odbiorców hurtowych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo dla marki, opakowań, kart produktowych oraz innych materiałów reklamowych mających służyć promocji marki, w szczególności reklamy do czasopism branżowych, grafik na potrzeby promocji online oraz materiałów POS.

REALIZACJA

Prace nad materiałami dla nowej marki produktów mlecznych rozpoczeliśmy od analizy trendów i konkurencji na rynku tego typu produktów. Zebrane informacje pomogły nam zaproponować dla marki ciekawe rozwiązania graficzne. Logo marki posiada w swoim symbolu graficznym element nawiązujący do strugi mleka. Kolorystyka loga – połączenie świeżego niebieskiego i bieli idealnie pasuje do braży mleczarskiej. Kolejny etap prac nad materiałmi dla marki to opracowanie opakowania produktu – w tym przypadku również postawiśmy na wykorzystanie kolorystyki marki, czyli połaczenie bieli z niebieskim, czystość i prostota to elementy wyróżniające opakowania marki. W dalszej części prac zostały opracowane karty produktowe, grafiki internetowe, teczki i ulotki. Zaprojektowane materiały zostały opracowane zgodnie z przyjętą linię graficznę, która została wzbogacono o dodatkowy kolor – jaskawy zielony, będący kolorem identyfikacyjnym firmy Agro Complex. W ramach prac nad materiały powstały również materiały POS oraz gadżety reklamowe. Opracowane materiały dla marki zyskały pozytywny odzew ze strony klientów firmy.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga identyfikacji znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • opakowania produktów
  • karty produktów
  • teczka reklamowa
  • ulotka
  • ścianka targowa
  • rollupy
  • grafiki do internetu
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywne opakowanie reklamowe dla produktu i etykieta reklamowa to grunt

Opracowaliśmy opakowanie dla firmy z myślą o działaniach marketingowych i budowaniu istoty biznesu. Tworząc markę wskazane jest pod uwagę wziąć każdy element jaki pokazujemy użytkownikowi. Posiadanie spersonalizowanych do zakresu biznesu opakowań, to klucz do wypracowania przyjemnej dla oka identyfikacji wizualnej. Taki zabieg pomaga pomału budować rozpoznawalną markę wybijającą się na rynku. Nasz odbiorca funkcjonuje na wysoce konkurencyjnym rynku, zatem musieliśmy wykorzystać graficzne i marketingowe rozwiązania na wyróżnienie jego marki z tłumu.

strzałka

Skuteczny i przemyślany proces projektowania etykiet i opakowań

Proces opracowania opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna zawierała wszystko, co może wywrzeć wpływ na późniejszy wybór towaru przez konsumenta. Nasi graficy zadbali o dobór odcieni i czcionek firmowych oraz grafiki, by jak najlepiej wkomponować nasz towar w kreację wizualną marki. Liczy się dla nas zgodność z tym, co sygnalizuje nasz odbiorca i jakie są jego oczekiwania. Tworzenie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane towary, to nie tylko skupianie się na estetyce, ale też na funkcjonalności i spoistości w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych zdjęć firmy i "wyciągnęliśmy" z niej aspekty uwidoczniające jej istotę.

strzałka

Wysoka jakość i sprawdzony projekt etykiety produktowej

Aspekt jakości dobitnie wyróżnia nas wśród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy element, ażeby zagwarantować naszym kontrahentom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na znacznym poziomie. Uwzględniamy najświeższe trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Kombinacja obu aspektów umożliwia nam osiągać wielce zadowalające naszych kontrahentów efekty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42