Novisbud

Branża —Budownictwo

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Firma NovisBud posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowalnej. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowalnych od 2007 roku.

WYZWANIE

Firma NovisBud zleciła nam wykonanie logo, materiałów identyfikacyjnych oraz wykrystalizowania linii plastycznej dla swojeje marki. Naszym zadaniem było zaprojektowanie spójnego wizerunku firmy budowalnej w celu ugruntowania pozycji firmy na rynku usług budowalnych. Firma chciała być postrzegana jako wiarygodna i profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową relizacją inwestycji budowlanych.

REALIZACJA

W zakresie naszej pracy zaprojektowaliśmy logo oraz pakiet materiałów identyfikacyjnych. Klientowi zależało na nowoczesnym, który idealnie się wpasuje w branże nieruchomości, w której klient działa, a jednocześnie kształt i kolorystyka znaku graficznego przyciągnie uwagę jego klientów. Zaprojektowane logo to bardzo czytelny i prosty w konstrukcji znak firmowy, który w swoim kształcie delikatnie „przemyca” kształ budynku. Do tego bardzo świeża kolorystyka – szary w połaczeniu z turkusem sprawiają, że znak graficzny jest bardzo nowoczesny i ma ciekawą konstrukcje. W kolejnym etapie naszych prac przygotowaliśmy dla klienta materiały biurowe oraz projekt teczki i segregatora firmowgo. Wszystkie zaprojektowane materiały to bardzo szlachetne rozwiązania graficzne, które spotkały się z pozytywnym odbiorem od klientów firmy NovisBud.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • teczka ofertowa
  • segregator
  • teczki
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Nowy projekt logotypu dewelopera nieruchomości

Wbrew pozorom projekt logotypu dewelopera nieruchomości jest bardzo ważną sprawą. Od niego wiele zależy, od niego zależy sprzedaż. Firma musi być rozpoznawalna, pozytywnie kojarzona, prezentująca się jako rzetelna i profesjonalna. Tylko wtedy zdobędzie zaufanie potencjalnych klientów. Deweloper musi najpierw popracować nad swoim wizerunkiem, a dopiero oferować klientom swoje nieruchomości. Nikt nie zdecyduje się przecież na zakup, jeżeli dobrze nie pozna dewelopera i nie dojdzie do wniosku, że jest on faktycznie godny współpracy. Taki logotyp dewelopera to ważna sprawa. Przekonało się o tym wielu inwestorów od lat działających na rynku nieruchomości.

strzałka

Jak powinno się tworzyć projekty logotypu dla dewelopera?

Tworzenie logotypu dla firmy deweloperskiej nie jest prostym zadaniem, a często przeciwnie i w dodatku czasochłonnym. Dlatego niektórzy deweloperzy mając zabrać się za to samodzielnie, po prostu z tego wyzwania rezygnują. Samodzielne projektowanie logotypu firmy to faktycznie nienajlepszy pomysł, ale tak w ogóle, powinien on powstać. Nie od dziś wiadomo, że projekt logotypu firmy deweloperskiej niesie ze sobą szereg korzyści dla inwestora mieszkań. Staje się on bardziej rozpoznawalny i rzetelny w oczach potencjalnych klientów. Dlatego do stworzenia logotypu należy naprawdę się przyłożyć. Najlepiej od razu zlecić to profesjonalistom. Logotyp firmy musi współgrać z obowiązującymi trendami i tematyką nieruchomości. Musi też być elegancki i nowoczesny, a przy tym wszystkim prosty. Musi z łatwością „wpadać o oko” i dawać się łatwo zapamiętać. Takie projekty logotypu dewelopera nieruchomości powinno się tworzyć z należytą dokładnością, by mógł on dobrze służyć przez długie lata. Zanim projektant przystąpi do działania, zapewne przeprowadzi szczegółowy wywiad. O co będzie pytał? Co dla niego w tym momencie jest takie ważne? Okazuje się, że całkiem wiele. Wszystko wyjaśniamy w oddzielnym punkcie.

strzałka

Tworząc logotyp dewelopera nieruchomości trzeba się przygotować

Projektant w swoim profesjonalnym studio rozpocznie pracę nad projektem logotypu dla dewelopera, gdy zdobędzie wszystkie cenne dla niego informacje. O co konkretnie chodzi? Przede wszystkim o to, czym konkretnie deweloper się zajmuje, jakie ma wartości, do czego dąży, dla kogo oferuje swoje usługi czy po prostu nieruchomości. Cenną informacją będą też oczekiwania dewelopera względem tego logotypu. Takie firmowe oznakowanie ma ogromny wpływ na marketing nieruchomości, na sprzedaż i zainteresowanie ofertą. Znak ten musi być łatwy do zapamiętania i dobrze kojarzony z tą konkretną firmą. Wszystko to jest jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Wystarczy tylko trafić na odpowiedniego wykonawcę, który ma zarówno wiedzę, jak i doświadczenie. Teraz nie wystarczy strona internetowa dewelopera czy po prostu wysoka jakość pobudowanych nieruchomości. Potencjalni klienci zwracają właśnie uwagę na to, kto te nieruchomości oferuje i jak prezentuje się na rynku na tle innych, pozostałych inwestorów mieszkań. Dlatego ważne jest to, aby dobrze przemyśleć kwestię logotypu i dobrze te oczekiwania przedstawić wykonawcy. Projektant wówczas stworzy odpowiednią grafikę reklamową.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42