Novisbud

Branża — Budownictwo

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Firma NovisBud posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowalnej. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowalnych od 2007 roku.

WYZWANIE

Firma NovisBud zleciła nam wykonanie logo, materiałów identyfikacyjnych oraz wykrystalizowania linii plastycznej dla swojeje marki. Naszym zadaniem było zaprojektowanie spójnego wizerunku firmy budowalnej w celu ugruntowania pozycji firmy na rynku usług budowalnych. Firma chciała być postrzegana jako wiarygodna i profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową relizacją inwestycji budowlanych.

REALIZACJA

W zakresie naszej pracy zaprojektowaliśmy logo oraz pakiet materiałów identyfikacyjnych. Klientowi zależało na nowoczesnym, który idealnie się wpasuje w branże nieruchomości, w której klient działa, a jednocześnie kształt i kolorystyka znaku graficznego przyciągnie uwagę jego klientów. Zaprojektowane logo to bardzo czytelny i prosty w konstrukcji znak firmowy, który w swoim kształcie delikatnie „przemyca” kształ budynku. Do tego bardzo świeża kolorystyka – szary w połaczeniu z turkusem sprawiają, że znak graficzny jest bardzo nowoczesny i ma ciekawą konstrukcje. W kolejnym etapie naszych prac przygotowaliśmy dla klienta materiały biurowe oraz projekt teczki i segregatora firmowgo. Wszystkie zaprojektowane materiały to bardzo szlachetne rozwiązania graficzne, które spotkały się z pozytywnym odbiorem od klientów firmy NovisBud.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • teczka ofertowa
  • segregator
  • teczki
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa efektowny materiał reklamowy

Stworzyliśmy przydatną i gustowną teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko pożytecznym przedmiotem, lecz również gadżetem reklamowym dla firmy, jaki z pewnością oczaruje niemało odbiorców.

strzałka

Proces opracowania projektu teczki reklamowej

Stworzyliśmy teczki w wymiarze a4. Są to teczki na pisma z logo oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od wykonania i przedstawienia projektu teczki firmowej. Pełny przebieg projektowy zachodził pod bacznym okiem naszych fachowców. Dopiero po zatwierdzeniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek produktu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, naraz dodatkowo podkreśla jej plusy. Teczki są przydatne i wygodne, pomieszczą niemało pism, a przy tym będą dobrą reklamą niezawodności marki.

strzałka

Teczka firmowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy produkt promocyjny, tak także teczka, powinna być wykonana starannie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz szczegółowe wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i wiarygodnego artykułu. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim zupełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, przykuwając atencję nad estetycznym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42