Novisbud

Branża — Budownictwo

Praca — Segregatory reklamowe

KLIENT

Firma NovisBud posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowalnej. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowalnych od 2007 roku.

WYZWANIE

Firma NovisBud zleciła nam wykonanie logo, materiałów identyfikacyjnych oraz wykrystalizowania linii plastycznej dla swojeje marki. Naszym zadaniem było zaprojektowanie spójnego wizerunku firmy budowalnej w celu ugruntowania pozycji firmy na rynku usług budowalnych. Firma chciała być postrzegana jako wiarygodna i profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową relizacją inwestycji budowlanych.

REALIZACJA

W zakresie naszej pracy zaprojektowaliśmy logo oraz pakiet materiałów identyfikacyjnych. Klientowi zależało na nowoczesnym, który idealnie się wpasuje w branże nieruchomości, w której klient działa, a jednocześnie kształt i kolorystyka znaku graficznego przyciągnie uwagę jego klientów. Zaprojektowane logo to bardzo czytelny i prosty w konstrukcji znak firmowy, który w swoim kształcie delikatnie „przemyca” kształ budynku. Do tego bardzo świeża kolorystyka – szary w połaczeniu z turkusem sprawiają, że znak graficzny jest bardzo nowoczesny i ma ciekawą konstrukcje. W kolejnym etapie naszych prac przygotowaliśmy dla klienta materiały biurowe oraz projekt teczki i segregatora firmowgo. Wszystkie zaprojektowane materiały to bardzo szlachetne rozwiązania graficzne, które spotkały się z pozytywnym odbiorem od klientów firmy NovisBud.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • teczka ofertowa
  • segregator
  • teczki
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42