ZPTS Obrowo

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych w Obrowie jest producentem wysokiej jakości: taśm ostrzegawczo - lokalizacyjnych, taśm ostrzegawczych, ostrzegawczo-odgradzających itp.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, inwestycje w nowe technologie skłoniły firmę do zadbania o swój wizerunek. Zdobywanie nowych rynków zbytu oraz pozyskanie klientów z nowych gałęzi przemysłu wymaga od firmy działań, które poprawią jej wizerunek. Naszym zadaniem było odświeżenie dotychczasowego loga oraz materiałów identyfikacyjnych, a także wykonanie strony www oraz innych materiałów promocyjno-reklamowych.

REALIZACJA

Lifting logo był to pierwszy element naszej pracy. Przy projekcie loga dla firmy, bardzo duży nacisk został położny na wprowadzeniu symboliki kształtu taśm, które wiążą się z podstawowym zakresem działalności firmy. Zaproponowany logotyp to połączenie mocnego napisu ZPTS z delikatnym, ale mocnym kolorystycznie kształem przypominającym zwój taśmy. Logo zostało zaprojektowane w opraciu o nowoczesną typografię. Kolorystyka firmowa to przeważający kolor grant z dodatkiem żywej czerwieni. W kolejnym etapie prac zajęliśmy się wykrystalizowaniem linii graficznej, która ma być motywem przewodnim w kolejnych materiałch promocyjnych dla firmy. Strona www, banery, rollupy, ulotki i reklamy zostały opracowane zgodnie z przyjętymi rozwiązaniami graficznymi. Zaprojektowane materiały cechuje nowoczesność, prostora oraz czytelność przekazu.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • identyfikacja wizualna
  • strona www
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • baner
  • rollupy
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo dla marki - klucz do skutecznej reklamy

Kreowanie logo dla marki to istotny element budowania jej wizerunku i wydajnej promocji. Poprawnie zaprojektowane logo firmy przyciąga atencję klientów i wyróżnia firmę na tle konkurencji. W tym materiale omówimy fundamentalne aspekty tworzenia profesjonalnego logo dla firmy.

strzałka

Kreacja logo - klucz do sukcesu

Projektowanie logotypu dla firmy to proces twórczy, jaki wymaga przemyślanej idei i właściwego dopasowania do charakteru branży. W tym celu projektanci starają się poznać specyfikę działalności marki oraz jej cel i zalety, jakie ma przekazać za pomocą logo firmy. Kreacja logo obejmuje wybór dobrego symbolu, typografii oraz kolorów, jakie będą pasować do istoty marki i jej przekazu. Kreowanie logo dla firmy - dobry początek. Właściwie zaprojektowane logo marki przyciągnie uwagę kontrahentów i wyróżni firmę na tle konkurencji. Graficy wykorzystują najnowsze trendy reklamowe oraz korzystają z profesjonalnych narzędzi, aby zagwarantować ogromną jakość projektu. Odpowiednie logo powinno być dostosowane do różnych nośników, od małych naklejek po wielkoformatowe banery.

strzałka

Profesjonalne logo dla marki - spójność wizerunku

Profesjonalne logo dla firmy powinno być dopasowane do szaty wizualnej firmy, tak aby było spójne z jej wizerunkiem. W związku z tym ważne jest dostosowanie projektu graficznego do charakteru firmy oraz jej przekazu. Porządne i spójne z wizualnym wizerunkiem opracowanie graficzne logo firmy jest kluczowym elementem sukcesu marki na rynku. Toteż powinno się zwrócić uwagę na porządne wykonanie, dbałość o detale oraz znaczną jakość produkcji. Profesjonalne logo dla firmy to klucz do skutecznej reklamy. Dobrze wykreowany symbol przyciąga uwagę nabywców i wyróżnia firmę na tle konkurencji. Projektowanie logo wymaga przemyślanej idei i poprawnego dopasowania do istoty branży. Projektanci stosują najnowsze trendy reklamowe oraz korzystają z profesjonalnych narzędzi, aby zagwarantować wysoką jakość projektu graficznego. Powinno się zainwestować w profesjonalne logo marki, jakie przykuje uwagę i wyróżni firmę na tle konkurencji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42