ZPTS Obrowo

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych w Obrowie jest producentem wysokiej jakości: taśm ostrzegawczo - lokalizacyjnych, taśm ostrzegawczych, ostrzegawczo-odgradzających itp.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, inwestycje w nowe technologie skłoniły firmę do zadbania o swój wizerunek. Zdobywanie nowych rynków zbytu oraz pozyskanie klientów z nowych gałęzi przemysłu wymaga od firmy działań, które poprawią jej wizerunek. Naszym zadaniem było odświeżenie dotychczasowego loga oraz materiałów identyfikacyjnych, a także wykonanie strony www oraz innych materiałów promocyjno-reklamowych.

REALIZACJA

Lifting logo był to pierwszy element naszej pracy. Przy projekcie loga dla firmy, bardzo duży nacisk został położny na wprowadzeniu symboliki kształtu taśm, które wiążą się z podstawowym zakresem działalności firmy. Zaproponowany logotyp to połączenie mocnego napisu ZPTS z delikatnym, ale mocnym kolorystycznie kształem przypominającym zwój taśmy. Logo zostało zaprojektowane w opraciu o nowoczesną typografię. Kolorystyka firmowa to przeważający kolor grant z dodatkiem żywej czerwieni. W kolejnym etapie prac zajęliśmy się wykrystalizowaniem linii graficznej, która ma być motywem przewodnim w kolejnych materiałch promocyjnych dla firmy. Strona www, banery, rollupy, ulotki i reklamy zostały opracowane zgodnie z przyjętymi rozwiązaniami graficznymi. Zaprojektowane materiały cechuje nowoczesność, prostora oraz czytelność przekazu.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • identyfikacja wizualna
  • strona www
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • baner
  • rollupy
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny projekt graficzny firmowej strony internetowej

Opracowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi idealną wizytówkę dla klientów. Stworzenie dobrego, pierwszego wrażenia na kontrahencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w związku z tym budując firmę trzeba pozytywnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję na rynku. Nasza propozycja pomysłu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz klient funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, tym samym musieliśmy zastosować różne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, by wyróżnić markę na tle innych.

strzałka

Kreacja strony internetowej kompatybilna z wizerunkiem marki

Proces projektowania miał przede wszystkim na celu wykreowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu znacznym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, efektywnego przekazu, żeby dobrze ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór odpowiedniej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, by jak najpoprawniej wkomponowały się w zrealizowany produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie przekazuje nasz klient. Skuteczne kreowanie należytej strony www, jaka będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko stylistyka pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze wysoka ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, jakie zostały nam przekazane przez firmę, jakie mają pomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony internetowej i sprawdzony produkt to wskazówka do sukcesu firmy

Stworzona przez nas strona, to wysoka jakość od powstania pierwotnej koncepcji i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy naokoło siebie krąg lojalnych nabywców i szereg oddanych projektów stron o różnej problematyce. Zadbaliśmy o każdy element, aby umożliwić naszym kontrahentom sto procent zadowolenia i produkt finalny na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42