Conti

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

KLIENT

Firma Conti Pack to jeden z wiodących na polskim rynku opakowań jdnorazowych importer opakowań biodegradowalnych.

WYZWANIE

Marka Conti Pack powstała w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na produkty ekologiczne i rosnącą świadomość społeczeństwa dążącą do zastępowania tworzyw sztucznych materiałami biodegradowalnymi. Naszym zadaniem było sworzenie brandu, który miał na celu podkreślić proekologiczne produkty firmy.

REALIZACJA

Prace na wizerunkiem firmy Conti Pack rozpoczęliśmy od analizy branży i konkurencji, aby w kolejnym etapie przystąpić do prac projektowych nad znakiem firmowym i logo. Zaproponowaliśmy klientowi dość nowoczesne i zarazem proste w budowie logo z ciekawą kolorystyką – błękit w połączeniu ze stonowaną szarością. Sprawna akceptacja logo dała nam możliwość przejścia do kolejnejgo etapu, czyli projetów materiałów biurowych i to co dla klienta było najistotniejsze - zaprojektowania spójnej linii plastycznej dla zestawu etykiet i serii opakowań. Pragnęliśmy nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną na rynku, aby na stałe zaistania w świadomości klientów. Projekt opakowań został utrzymany w firmowej kolorystyce oraz spójnej szacie graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek firmy
  • materiały biurowe
  • identyfikacja wizualna
  • grafiki reklamowe
  • etykiety produktów
  • opakowania
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Skuteczne opakowanie i etykieta reklamowa to podstawa

Opracowaliśmy opakowanie dla firmy z myślą o działaniach reklamowych i budowaniu świadomości działalności. Tworząc markę warto pod uwagę wziąć każdy detal jaki pokazujemy użytkownikowi. Posiadanie spersonalizowanych do istoty biznesu opakowań, to klucz do opracowania przyjemnej dla oka identyfikacji wizualnej. Taki zabieg pomaga spokojnie budować rozpoznawalną markę wybijającą się na rynku. Nasz odbiorca działa na wysoce konkurencyjnym rynku, dlatego musieliśmy wykorzystać graficzne i reklamowe rozwiązania na wyróżnienie jego marki z tłumu.

strzałka

Przemyślany proces kreowania etykiet i opakowań

Proces projektowania opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna zawierała wszystko, co może przyczyniać się na późniejszy wybór towaru przez odbiorcę. Nasi projektanci zadbali o dobór kolorów i czcionek firmowych oraz grafiki, ażeby jak najpoprawniej wkomponować nasz wyrób w kreację wizualną marki. Liczy się dla nas harmonia z tym, co komunikuje nasz kontrahent i jakie są jego oczekiwania. Opracowywanie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane towary, to nie tylko koncentrowanie się na stylistyce, ale też na funkcjonalności i jedności w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych zdjęć firmy i "wydobyliśmy" z niej aspekty uwidoczniające jej charakter.

strzałka

Odpowiednia jakość i sprawdzony pomysł graficzny opakowania dla produktu

Aspekt jakości zdecydowanie wyróżnia nas pośród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy niuans, tak aby umożliwić naszym odbiorcom sto procent zadowolenia i produkt finalny na ogromnym poziomie. Uwzględniamy najświeższe trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Kombinacja obu aspektów pozwala nam osiągać wysoce zadowalające naszych odbiorców rezultaty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42