Conti

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Firma Conti Pack to jeden z wiodących na polskim rynku opakowań jdnorazowych importer opakowań biodegradowalnych.

WYZWANIE

Marka Conti Pack powstała w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na produkty ekologiczne i rosnącą świadomość społeczeństwa dążącą do zastępowania tworzyw sztucznych materiałami biodegradowalnymi. Naszym zadaniem było sworzenie brandu, który miał na celu podkreślić proekologiczne produkty firmy.

REALIZACJA

Prace na wizerunkiem firmy Conti Pack rozpoczęliśmy od analizy branży i konkurencji, aby w kolejnym etapie przystąpić do prac projektowych nad znakiem firmowym i logo. Zaproponowaliśmy klientowi dość nowoczesne i zarazem proste w budowie logo z ciekawą kolorystyką – błękit w połączeniu ze stonowaną szarością. Sprawna akceptacja logo dała nam możliwość przejścia do kolejnejgo etapu, czyli projetów materiałów biurowych i to co dla klienta było najistotniejsze - zaprojektowania spójnej linii plastycznej dla zestawu etykiet i serii opakowań. Pragnęliśmy nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną na rynku, aby na stałe zaistania w świadomości klientów. Projekt opakowań został utrzymany w firmowej kolorystyce oraz spójnej szacie graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek firmy
  • materiały biurowe
  • identyfikacja wizualna
  • grafiki reklamowe
  • etykiety produktów
  • opakowania
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowy katalog dla marki

Stworzyliśmy nowy folder promocyjny dla firmy. To powszechna forma prezentacji marki i jej oferty. Staraliśmy się, żeby nasz końcowy folder był wyjątkową wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od firmy szkic oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego wykonania fotografie, wskazówki dotyczące barw i czcionek.

strzałka

Forma folderu promocyjnego

Folder firmowy reklamowy powstał w pionowej orientacji w formacie A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim katalogiem - opracowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce sygnalizować marka. Znakomita reklama to broszura dla firmy. Firmowy katalog reklamowy, to specjalna i sprawdzona forma promocji wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy reklamowe niuanse precyzyjnie związane z działaniem naszego nabywcy, ażeby wzbudzić w kontrahencie jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył niemało pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich szczegółów. Końcowy produkt jest na obfitym poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, ażeby przekładał się na profity i nie była to pusta inwestycja.

strzałka

Stawiamy na integralność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na właściwy efekt finalny. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych niuansów, a nasze katalogi firmowe mają konkurencyjną jakość wśród innych producentów funkcjonujących w branży. Folder został zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42