Iveno

Branża — Reklama

Praca — tworzenie stron www

WYZWANIE

Naszym misją było opracowanie wizerunku jednostki, począwszy od zaprojektowania logotypu, tak aby w następnych etapach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów reklamowych – broszury promocyjne, ulotki, segregatory, grafiki reklamowe, strona www, itp. Nasza praca miała na celu opracowanie współczesnego, twórczego, a równolegle niezwykle fachowego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla przedsiębiorstwa polegała w nadrzędnej mierze na opracowaniu konsekwentnej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie prawidłowo funkcjonować pod rozmaite kanały działań reklamowych i sprzedażowych. Nabywca oczekiwał od nas wypracowania czystego i prostego przekazu, jaki idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem przedsiębiorstwa zapoczątkowaliśmy od bardzo ważnego czynnika tożsamości wizualnej spółki czyli znaku firmowego. Symbol jednostki, który powstał to nieskomplikowany i nowoczesny symbol oraz właściwie dobrana typografia, jaki swoją konstrukcją idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka znaku firmowego akcentuje fachowość działań przedsiębiorstwa i siłę działania. Logo firmy miało być proste i wymowne, ale też wyrażać cechy dynamiki stosownej dla firmy. Nowoczesność logo firmy osiągnęliśmy przez użycie odpowiedniej konstrukcji. W czasie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały później wykorzystane przy projektowaniu kolejnych materiałów tożsamości wizualnej. W następnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, broszury a4, reklamy oraz firmowa strona www. Ukończone prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo wykorzystaliśmy jako motyw kluczowy, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie pozostałych materiałów promocyjnych. Materiały zostały zaprojektowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w wyraźny i świadomy sposób uwydatnić mocną i widoczną kondycję spółki w rynku. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował kolejnymi zleceniami, w ramach których zostały zrealizowane firmowe kalendarze ścienne, notesy a5 oraz pozostałe gadżety reklamowe. Zaprojektowana identyfikacja wizualna utrwaliła pozycję przedsiębiorstwa w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • gadżety firmowe<

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Opracowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi świetną wizytówkę dla odbiorców. Zrobienie poprawnego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, wobec tego budując firmę trzeba porządnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję w branży. Nasza propozycja pomysłu na identyfikację wizualną stanowi spójny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz kontrahent działa na konkurencyjnym rynku, wobec tego musieliśmy zastosować różnorodne rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, aby nagrodzić markę na tle innych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Przebieg opracowania miał przede wszystkim na celu zaprojektowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego teamu sporym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, wydajnego przekazu, aby dobrze ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór właściwej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, tak aby jak najpoprawniej wkomponowały się w zrealizowany produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie komunikuje nasz klient. Kreowanie właściwej strony www, jaka będzie promocją i wizytówką, to nie tylko estetyka pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze odpowiednia ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, które zostały nam przekazane przez firmę, jakie mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony www i sprawdzony produkt

Wykonana przez nas strona, to wysoka jakość od powstania początkowej idei i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zatwierdzenia. Co wyraźnie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy naokoło siebie krąg wiernych klientów i szereg oddanych projektów stron o rozmaitej tematyce. Zadbaliśmy o każdy element, aby umożliwić naszym kontrahentom sto procent zadowolenia i produkt finalny na ogromnym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42