Madejowy Dwór

Branża — Hotele, gastronomia

Praca — tworzenie stron www

WYZWANIE

Naszym tematem było stworzenie wizerunku przedsiębiorstwa, począwszy od zaprojektowania logotypu, aby w następnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów marketingowych – foldery a4 reklamowe, ulotki dl, segregatory, grafiki promocyjne, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu utworzenie współczesnego, twórczego, a równocześnie niezmiernie kompetentnego wizerunku. Trudność w pracy nad identyfikacją wizualną dla spółki polegała w głównej mierze na opracowaniu spójnej, uniwersalnej linii graficznej, która będzie odpowiednio działać pod różne kanały czynności promocyjnych i sprzedażowych. Kontrahent oczekiwał od nas opracowania estetycznego i rzetelnego przekazu, który idealnie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy zainicjowaliśmy od bardzo znaczącego składnika tożsamości firmy czyli logo firmy. Znak spółki, jaki powstał to prosty i nowoczesny znak oraz dobrze dopasowana typografia, który swoją konstrukcją idealnie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo firmy podkreśla fachowość działań przedsiębiorstwa i prężność działania. Logo marki miało być proste i wyraziste, ale też wyrażać cechy dynamiki właściwej dla przedsiębiorstwa. Nowoczesność znaku firmowego osiągnęliśmy przez wykorzystanie właściwej budowy. W czasie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały dalej wykorzystane przy budowaniu kolejnych materiałów tożsamości wizualnej. W kolejnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, foldery w formacie a4, reklamy oraz firmowa strona www. Zakończone prace zostały zaprojektowane zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz znak graficzny z logotypu wykorzystaliśmy jako motyw przewodni, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie graficznym innych materiałów promocyjnych. Materiały zostały zaprojektowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w przekonujący i świadomy sposób podkreślić silną i wyraźną pozycję jednostki w branży. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował dodatkowymi zamówieniami, w ramach których zostały stworzone kalendarze reklamowe ścienne, notatniki oraz pozostałe gadżety promocyjne. Zaprojektowana identyfikacja wizualna umocniła pozycje firmy w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • gadżety firmowe<

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt firmowej strony www

Opracowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi znakomitą wizytówkę dla odbiorców. Zrobienie właściwego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, dlatego budując firmę należy porządnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność gwarantujemy sobie dobrą sytuację w branży. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi spójny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz klient funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, dlatego musieliśmy wykorzystać przeróżne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, ażeby nagrodzić markę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Przebieg projektowania miał głównie na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu dużym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, efektywnego przekazu, żeby pozytywnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór poprawnej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, aby jak najlepiej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie sygnalizuje nasz klient. Projektowanie właściwej strony www, która będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko design pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze dobra ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, które zostały nam przekazane przez firmę, jakie mają wesprzeć w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony www i sprawdzony produkt

Wykonana przez nas strona, to dobra jakość od powstania początkowej idei i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zaakceptowania. Co zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy wokół siebie krąg wiernych odbiorców i szereg oddanych projektów stron o różnej tematyce. Zadbaliśmy o każdy detal, tak aby zapewnić naszym kontrahentom sto procent satysfakcji i produkt finalny na ogromnym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42