Elite Events

Branża — Usługi

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Elite Events to marka młodej i dynamicznej firmy z Torunia. Marka ta powstała z myślą o organizacji specjalnych i niewiarygodnych eventów i pokazów na bardzo wysokim poziomie.

WYZWANIE

Marka ta powstała z myślą o organizacji prestiżowych imprez i ciekawych eventów. Prestiż, elegancja i coś nadzwyczajnego to cechy, które mieliśmy uwypuklić budując wizerunek marki, jak i projektując logo dla tej firmy. Prostota i elegancja była kluczowym kodem do wykreowania identyfikacji marki. Odpowiednio dobrana typografia oraz kolorystyka znacząco wpłynęły na końcowy efeket wizualny logo.

REALIZACJA

Założenia marketingowe firmy do co marki Elite Event miały bardzo mocny wpływ na nasz kierunek projektowania logo oraz pozostałych materiałów dla marki. Logo miało być eleganckie, proste, wręcz dla elitarnego kręgu osób. Tak samo strona internetowa, projekt bardzo czysty i prosty, wręcz minimalistyczny, mający za zadanie podkreślić ekskluzywność i elitarność oferowanych przez firmę usług. Wyjątkowe eventy potrzebują specjalnych wyszukanych środków graficznych i nietuzinkowego traktowania wizualnego.Praca nad wizerunkiem wymagała od nas sporego doświadzenia w projektowaniu identyfikacji wizualnej, aby osiągnąć efekt oczekiwany przez klienta, sprzedać coś „niesamowitego” poprzez prosty i czytelny przekaz projektowy, bez „fajerwerków”. W ramach naszej pracy nad projektem powstały materiały reklamowe dotyczące wybranych eventów, plakaty dla imprezy, zaproszenia, broszury.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek firmy
  • materiały biurowe
  • strona www
  • broszura
  • teczka
  • gadżety reklamowe

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi znakomitą wizytówkę dla nabywców. Zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia na kontrahencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w związku z tym budując markę powinno się dobrze się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność gwarantujemy sobie dobrą sytuację na rynku. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz klient działa na konkurencyjnym rynku, dlatego musieliśmy wykorzystać różnorodne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, żeby nagrodzić markę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony www

Przebieg kreowania miał przede wszystkim na celu wykreowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu dużym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, wydajnego przekazu, tak aby dobrze ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór odpowiedniej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, aby jak najpoprawniej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie komunikuje nasz klient. Tworzenie należytej strony www, która będzie promocją i wizytówką, to nie tylko design pod względem wizualnym, ale co najważniejsze odpowiednia funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, które zostały nam przekazane przez firmę, jakie mają wesprzeć w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony internetowej i sprawdzony produkt

Zrealizowana przez nas strona, to wysoka jakość od powstania pierwotnej idei i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zaakceptowania. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy wokół siebie grono lojalnych odbiorców i szereg oddanych projektów stron o różnej problematyce. Zadbaliśmy o każdy element, by zagwarantować naszym kontrahentom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na wysokim poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42