4Hawks

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Firma 4hawks to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych technologii. Firma specjalizuje się w produkcji wzmacniaczy zasięgu dronów. To fachowcy i specjaliści w swojej dziedzinie.

WYZWANIE

W związku z dynamiczny rozwojem firma postanowiła zainwestować w poprawę swojego wizerunku, tak aby być postrzeganą jako specjalista w swojej branży oraz móc konkurować z innymi światowymi firmami na tych samych rynkach zbytu. W tej stuacji zrodziła się potrzeba wykrysalizowania wizerunku, który przedstawiłby firme jako nowoczesną, o wyraźnej, silnej pozycji w swojej branży.

REALIZACJA

Po analizie brirfa i oczekiwań klienta oraz przyjrzeniu się branży i konkurencji klienta, przystąpiliśmy do działania. Naszym pierwszym zadaniem było zaprojektowanie logo dla marki. Symbol graficzny logo miał nawiązywać do ideologii przestawionej przez klienta oraz do nazwy firmy – Hawk, czyli jastrząb lub sokole oko. Typografia oraz element graficzny znaku graficznego musiały być dynamiczne, nawet lekko „drapieżne”, bo takie są właśnie produkty sprzedawane przez firmę. Są to wzmacniacze zasięgu do dronów dzięki czemu dron ma znacznie lepszy zasięg, jak oko sokoła, dochodzi tam gdzie wzork nie sięga. To właśnie zasięg ich produktów jest ich niemałą przewagą rynkową – jest to wyraźna przewaga nad innymi firmami z branży. Zaprojektowane logo wraz z kolorystyką spełniło w pełni oczekiwania klienta, więc mogliśmy przystąpić do realizacji kolejnych elementów wizerunku, czyli materiałów biurowych, strony www oraz opakowań produktów. Klient miał konkretne i wysokie oczekiwania co do opakowań i strony www, chciał aby te elementy identyfikacji były bardzo czyste i nowoczesne. Wyznacznikiem takiego czystego i nowoczesnego wizerunku były materiały amerykańskiej firmy Apple. Mając te wyznaczniki przystąpiliśmy do projektowania tych materiałów. Odpowiednio zaprojektowy interfejs strony przyczynił się to łatwiejszego nawigowania po ofercie klienta, co za tym idzie szybszej konwersji na cel czyli w ostateczności na zakup urządzeń firmy 4Hawk. Projekt opakowań zyskał błyskawiczną akceptację klienta, trafiliśmy od razu w oczekiwania. W ramach naszej współpracy wykonaliśmy dla klienta jeszcze teczkę ofertową oraz gadżety reklamowe.Zaprojektowany wizerunek dla firmy 4Hawk pozytywnie został odebrany, uzyskał efekt jaki od niego oczekiwano. Firma postrzegana jest jako nowatorska i konkurencyjna marka w swojej braży.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga identyfikacji logo
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka reklamowa
  • strona www
  • opakowania produktów
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt firmowej strony internetowej

Opracowaliśmy nową stronę www, jaka stanowi świetną wizytówkę dla odbiorców. Zrobienie właściwego, pierwszego wrażenia na kontrahencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, stąd budując firmę należy porządnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję w branży. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz odbiorca działa na konkurencyjnym rynku, wobec tego musieliśmy zastosować rozmaite rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, żeby nagrodzić firmę na tle innych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Przebieg opracowania miał głównie na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego grona sporym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, skutecznego przekazu, żeby pozytywnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór odpowiedniej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, by jak najlepiej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie przekazuje nasz klient. Tworzenie odpowiedniej strony www, która będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko estetyka pod względem wizualnym, ale co najważniejsze odpowiednia ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, które zostały nam dostarczone przez firmę, jakie mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony internetowej i sprawdzony produkt

Stworzona przez nas strona, to dobra jakość od powstania pierwszej koncepcji i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy wokół siebie krąg lojalnych odbiorców i szereg oddanych projektów stron o rozmaitej tematyce. Zadbaliśmy o każdy element, aby zagwarantować naszym kontrahentom sto procent zadowolenia i produkt finalny na ogromnym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42