Feel

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Feel jest producentem ściereczek ze specjalnego mikrowłókna wysokiej jakości. Marka posiada w swoim portfolio wachlarz produktów o różnym przeznaczeniu.

WYZWANIE

Klient wkraczał na rynek z produktem wysokiej jakości, niestety nie posiadał adekwatnego wizerunku, którym mógłby wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów. Naszym zadaniem było zaprojektować logo, identyfikację wizualną, wizerunek, materiały reklamowe i linię graficzną dla serii opakowań. Chcieliśmy, aby stworzony przez nas wizerunek był „czysty”, „sterylny”, gdyż te idee komunikować miała marka Feel.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla marki Feel wykorzystaliśmy czysty pomarańcz jako kolor dominujący i „schłodziliśmy” go stalową szarością. Do projektu samego logo użyliśmy pomarańczu, aby logo było „świeże” i atrakcyjne wizualnie. Tworząc logo zaprojektowaliśmy delikatną, czytelną typografię. W projektach opakowań postawiliśmy na czystość jaką zapewniała nam stalowa szarość. Koloru pomarańczowego użyliśmy jako odświeżającego dodatku, dla podkreślenia pewnych elementów. Zależało nam, by materiały reklamowe marki Feel, pozostając utrzymane w spójnej linii graficznej, odróżniały się jednak między sobą. Jednym słowem wizerunek miał być dynamiczny, miał ewoluować w kolejnych tworzonych materiałach. Zestaw ściereczek z mikrowłókna o różnych rozmiarach otrzymał odpowiednie rozmiarowo opakowania. Zaś w ulotkach reklamowych postawiliśmy zdecydowanie na dominację ostrego czystego pomarańczu, założyliśmy, że ulotka musi się rzucać w oczy.

Dzięki tym starannie przemyślanym i zrealizowanym zabiegom graficznym nasze główne założenia w utworzonym wizerunku – przejrzystość formy, czysty przekaz odwołujący się do idei sterylności, porządku, a także stworzenie rozwojowej, otwartej identyfikacji wizualnej – zostały osiągnięte.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • linia plastyczna firmy
  • materiały firmowe
  • materiały reklamowe
  • seria opakowań
  • ulotka reklamowa
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, która stanowi znakomitą wizytówkę dla kontrahentów. Zrobienie poprawnego, pierwszego wrażenia na kontrahencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, stąd budując markę należy dobrze się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność zapewniamy sobie dobrą pozycję w branży. Nasza propozycja pomysłu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz kontrahent funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, tym samym musieliśmy zastosować rozmaite rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, aby nagrodzić markę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony www

Przebieg projektowania miał głównie na celu wykreowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu dużym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, wydajnego przekazu, tak aby pozytywnie ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór poprawnej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, tak aby jak najodpowiedniej wkomponowały się w gotowy produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie przekazuje nasz klient. Projektowanie dobrej strony internetowej, która będzie promocją i wizytówką, to nie tylko design pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze dobra funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, które zostały nam przesłane przez firmę, jakie mają wesprzeć w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Wysoka jakość strony www i sprawdzony produkt

Zrealizowana przez nas strona, to dobra jakość od powstania początkowej koncepcji i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zaakceptowania. Co zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy wokół siebie grono wiernych klientów i szereg oddanych projektów stron o rozlicznej problematyce. Zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby zagwarantować naszym kontrahentom sto procent zadowolenia i produkt finalny na ogromnym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42