Blue Dot

Branża — Zdrowie

Praca — tworzenie stron www

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny projekt graficzny firmowej strony www

Opracowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi znakomitą wizytówkę dla nabywców. Stworzenie poprawnego, pierwszego wrażenia na kontrahencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w takim razie budując markę należy dobrze się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność zapewniamy sobie dobrą sytuację na rynku. Nasza propozycja pomysłu na tożsamość wizualną stanowi spójny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz klient działa na konkurencyjnym rynku, w związku z tym musieliśmy wykorzystać rozmaite rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, aby nagrodzić markę na tle innych.

strzałka

Szata strony www kompatybilna z wizerunkiem marki

Przebieg tworzenia miał przede wszystkim na celu opracowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego teamu sporym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, wydajnego przekazu, tak aby pozytywnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór dobrej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, by jak najodpowiedniej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie komunikuje nasz klient. Skuteczne kreowanie właściwej strony internetowej, jaka będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko stylistyka pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze dobra ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, jakie zostały nam przesłane przez firmę, jakie mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony www i sprawdzony produkt to klucz do sukcesu firmy

Zrealizowana przez nas strona, to dobra jakość od powstania początkowej idei i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zaakceptowania. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy wokół siebie grono wiernych nabywców i szereg oddanych projektów stron o różnej tematyce. Zadbaliśmy o każdy szczegół, ażeby zapewnić naszym nabywcom sto procent satysfakcji i produkt finalny na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42