Park Agat

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona www dla firmy to informacja i promocja

Obecnie tworzone strony www dla marek są idealnie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego typu, które to bardzo dobrze działały włączane na komputerze stacjonarnym. Współcześnie taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu sytuacjach idzie o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne wybory jeśli chodzi o projekt graficzny strony www dla firmy

Nasza działalność polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a szczegółowiej współczesne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna dziełem doświadczonych profesjonalistów, grafików, jacy sprostają opracować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy także i to, że przy tworzeniu odbiorca ma wiele do powiedzenia, a nawet pomaga w procesie projektowania strony.

strzałka

Firmowa strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach obecnych wyraźnie prościej o produkt logiczny z wizerunkiem marki, jeżeli chodzi o strony www dla marek. Tego typu spójność gwarantują graficy komputerowi i ludzie tworzący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna znają bardzo dobrze bieżące realia i wskutek tego ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co ściśle mówiąc się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42