Seito

Branża — Usługi

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Firma Seito Polska specjalizuje się w dostarczaniu usług outsourcingowych w obszarze transportu wewnętrznego oraz obsługi procesów produkcyjnych. Jej celem jest świadczenie usług najwyższej jakości oraz zapewnienie wysokiego.

WYZWANIE

miczny rozwój SEITO Polska, zdobywanie coraz większego udziału w rynku zbytu stało się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana aktualnego wizerunku, aby firma zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał od nas wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu, tak aby firma była potrzegana jako profesjonalista w swojej brażny.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy rozpoczęliśmy od liftingu dotychczasowego logo. Z założenia całość wizerunku Seito Polska miała być dość techniczna, tak więc również znak graficzny musił iść w tym samym kierunku. Przy budownie nowego logo w konstrukcji symbolu wykorzystany został element wizualny symbolizujący jakby wejście nowego elementu w dotychczasową powierzchnię, co miało symbolizować usługi outsocringowe. Logo miało być proste i czytelne, przy tym mocno techniczne, ale też wykazywać cechy specyfiki działania firmy. Dynamiczność logo uzyskaliśmy przez zastosowanie skosu, który jako element graficzny został dalej wykorzystany przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W ramach naszej współpracy nad nowym wizerunkiem zostały wykonane również materiały biurowe, ulotka firmowa i teczka ofertowa na dokumenty. Kolejnym etapem we wdrażaniu wizerunku było zaprojektowanie katalogu prezentującego szeroką ofertę usługową firmy. Przy kreowaniu tych elementów identyfikacji, mocny nacisk położyliśmy na techniczny charakter projektu, przy zachowaniu prostoty i czytelności oraz dynamicznego charakteru. Efekt naszej pracy spotkał się z pozytywnym odbiorem przez rynek i branżę.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • kalendarze
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny projekt firmowej strony www

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, która stanowi doskonałą wizytówkę dla kontrahentów. Zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, zatem budując firmę trzeba pozytywnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność zapewniamy sobie dobrą pozycję na rynku. Nasza propozycja pomysłu na identyfikację wizualną stanowi spójny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz kontrahent działa na konkurencyjnym rynku, wobec tego musieliśmy wykorzystać przeróżne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, ażeby wyróżnić firmę na tle innych.

strzałka

Kreacja strony internetowej harmonijna z wizerunkiem firmy

Przebieg opracowania miał przede wszystkim na celu zaprojektowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego grona dużym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, efektywnego przekazu, ażeby dobrze ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór poprawnej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, by jak najodpowiedniej wkomponowały się w zrealizowany produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie zgłasza nasz klient. Projektowanie właściwej strony www, która będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko wygląd pod względem wizualnym, ale co najważniejsze odpowiednia funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, które zostały nam dostarczone przez firmę, jakie mają pomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony www i sprawdzony produkt to klucz do sukcesu firmy

Wykonana przez nas strona, to odpowiednia jakość od powstania pierwszej idei i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy naokoło siebie krąg lojalnych klientów i szereg oddanych projektów stron o rozlicznej tematyce. Zadbaliśmy o każdy element, żeby zagwarantować naszym odbiorcom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na wysokim poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42