Drewniane Kreacje

Branża — Meble

Praca — tworzenie stron www

WYZWANIE

Naszym zadaniem było opracowanie wizerunku jednostki, począwszy od zaprojektowania logotypu, aby w kolejnych etapach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów marketingowych – foldery firmowe, ulotki, teczki, pomysły graficzne promocyjne, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu utworzenie nowoczesnego, twórczego, a równocześnie nadzwyczaj profesjonalnego wizerunku. Trudność w pracy nad identyfikacją wizualną dla przedsiębiorstwa polegała w głównej mierze na zaprojektowaniu konsekwentnej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie porządnie działać pod różne kanały aktywności marketingowych i sprzedażowych. Nabywca oczekiwał od nas wypracowania czystego i prostego przekazu, jaki idealnie wpasowuje się w branżę, w jakiej funkcjonuje.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem marki zaczęliśmy od ogromnie ważnego elementu identyfikacji firmy czyli logotypu. Znak marki, który został stworzony to nieskomplikowany i nowoczesny symbol oraz odpowiednio dobrana typografia, jaki swoją budową idealnie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logotypu podkreśla profesjonalizm działań spółki i energię działania. Logo miało być proste i czytelne, ale też przejawiać cechy dynamiki stosownej dla firmy. Nowoczesność logotypu uzyskaliśmy przez użycie odpowiedniej konstrukcji. Podczas kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały dalej wykorzystane przy projektowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W następnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, broszury reklamowe, reklamy oraz firmowa strona www. Wykonane prace zostały zaprojektowane zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla firmy. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo marki wykorzystaliśmy jako motyw kluczowy, stał się elementem konstrukcyjnym przy grafice innych materiałów reklamowych. Materiały zostały zaprojektowane z wykorzystaniem motywu przewodniego, tak aby w zrozumiały i świadomy sposób uwydatnić silną i widoczną sytuację firmy w rynku. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował kolejnymi zamówieniami, w ramach jakich zostały zrealizowane kalendarze firmowe ścienne, notesy a5 oraz pozostałe gadżety reklamowe. Opracowana tożsamość wizualna umocniła pozycję firmy w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • gadżety firmowe<

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny Projekt graficzny firmowej strony www

Opracowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi doskonałą wizytówkę dla kontrahentów. Zrobienie właściwego, pierwszego wrażenia na kliencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, wobec tego budując markę należy porządnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność zapewniamy sobie dobrą sytuację na rynku. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi spójny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz klient działa na konkurencyjnym rynku, w związku z tym musieliśmy wykorzystać rozmaite rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, ażeby wyróżnić firmę na tle innych.

strzałka

Kreacja strony internetowej zgodna z wizerunkiem marki

Przebieg projektowania miał przede wszystkim na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego grona znacznym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, skutecznego przekazu, by dobrze ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór stosownej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, żeby jak najodpowiedniej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie przekazuje nasz klient. Tworzenie właściwej strony www, jaka będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko design pod względem wizualnym, ale co najważniejsze wysoka ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, jakie zostały nam przekazane przez firmę, które mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony internetowej i sprawdzony produkt to wskazówka do sukcesu marki

Stworzona przez nas strona, to dobra jakość od powstania początkowej idei i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy dookoła siebie grono wiernych odbiorców i szereg oddanych projektów stron o rozlicznej problematyce. Zadbaliśmy o każdy element, by zagwarantować naszym kontrahentom sto procent zadowolenia i produkt finalny na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42