RegiusAqua

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

RegiusAqua to jedna z najbardziej doświadczonych firm operujących na rynku uzdatniania wody. Swoje doświadczenie zdobyła na brytyjskim rynku, gdzie zajmowała się procesami produkcyjnymi uzdatniania wody. Zdobyty doświadzcenie zaowocowałao na opracowanie własnych technologii.

WYZWANIE

Firma RegiusAqua zleciła nam opracowanie kompleksowego wizerunku marki i produktów, które bądą sprzedawane na rynku polskim. Oferowane przez firmę produkty to bardzo wysokiej jakości różnego rodzaju urządzenia do uzdatniania wody. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie wizerunku dla marki premium, a tym samym opracowanie szeregu elementów identyfikacyjnych – loga, strony, etykiet, folderów i materiałów reklamowych.

REALIZACJA

RegiusAqua to nowa marka urządzeń do uzdatniania wody, są to produkty bardzo wysokiej jakości i tym samym w wyższej cenie. Typowa marka premium, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Naszą pracę nad materiałami dla klienta rozpoczeliśmy od analizy rynku i konkurencji na rynku polskim, aby w kolejnej części naszej pracy przejść do projektu logo. Zaproponowanowany przez nas projekt logo był bardzo elegancki. Zastosowana typografia oraz sama nietypowa konstrukcja znaku spowodowała, że projekt logo marki był bardzo elegancki, wręcz jak sygnet. Logo marki RegiusAqua to typowe logo herbowe, a użyta kolorystyka – brąz i turkus podkreślają ekskluzywność marki. W kolejnym etapie pracy skoncetrowaliśmy na opracowaniu etykiet produktowych, folderu i firmowej strony www. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, aby miały znamiona ekskluzywności. Odpowiednio dobrana typografia, kolorystyka, czystość oraz układ materiałów to elementy dzięki, którym udało nam się wykrystalizować linię graficzną nadającą materiałom elegancji i prestiżu. W ramach naszej współpracy z klietem zaprojektowaliśmy również, grafiki na pojazdy oraz materiały POS, wszystko utrzymane we wspólnej linii graficznej i zgodnie z stworzoną identyfikacją firmy. Efeketem naszej pracy jest spójny system identyfikacji, który zyskał pozytywny odzew ze strony klientów firmy. Dzięki opracowanym materiałom marka potrzegana jest jak marka premium.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • wizerunek, identyfikacja wizualna
 • etykieta dla produktu
 • folder wizerunkowy
 • strona internetowa
 • teczka ofertowa
 • grafika na samochody
 • ścianka targowa
 • rollupy
 • billboardy
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi idealną wizytówkę dla nabywców. Zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia na kliencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, dlatego budując markę trzeba pozytywnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność zapewniamy sobie dobrą sytuację na rynku. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi spójny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz odbiorca działa na konkurencyjnym rynku, w związku z tym musieliśmy wykorzystać różnorodne rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, by nagrodzić firmę na tle innych.

strzałka

Szata strony www harmonijna z wizerunkiem marki

Przebieg kreowania miał głównie na celu zaprojektowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu sporym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, wydajnego przekazu, ażeby pozytywnie ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór odpowiedniej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, ażeby jak najpoprawniej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie zgłasza nasz klient. Kreowanie dobrej strony www, jaka będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko design pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze dobra ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, które zostały nam przekazane przez firmę, jakie mają wesprzeć w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony www i sprawdzony produkt to wskazówka do sukcesu marki

Stworzona przez nas strona, to dobra jakość od powstania początkowej koncepcji i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy wokół siebie krąg lojalnych nabywców i szereg oddanych projektów stron o różnej problematyce. Zadbaliśmy o każdy detal, tak aby umożliwić naszym klientom sto procent zadowolenia i produkt końcowy na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42