JG Chełmża

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

JG Chełmża to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzywa PET. Specjalizuje się nie tylko w samej produkcji opakowań. Dzięki nowoczesnym technologiom jest w stanie sportać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i wyprodukować opakowanie o dowolnych kształcie.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, inwestycje w nowe technologie były kołem napędowym dla firmy. Przyszedł cza, aby w końcu zadbała o swój wizerunek. Zdobywanie nowych rynków zbytu oraz pozyskanie klientów z nowych gałęzi przemysłu wymaga od firmy działań w kierunku rebrandingu. Naszym zadaniem było odświeżenie dotychczasowego loga oraz materiałów identyfikacyjnych, a następnie w opraciu o wykrystalizowaną linię graficzną zajęcie się tematem strony www oraz materiałami promocyjnymi.

REALIZACJA

Lifting logo był to pierwszy element naszej pracy. Przy projektowaniu loga dla firmy, bardzo duży nacisk został położny na wprowadzeniu do logo symboliki opakowań, który wiąże się z podstawowym zakresem działalności firmy. Zaproponowany logotyp to połączenie mocnego napisu JG z delikatnym zarysem kształtu opakowań. Napis JG został zaprojektowany w opraciu o bardzo nowoczesną typografię. Kolorystyka firmowa to przeważający kolor ciemny grafitowy z dodatkiem żywej zieleni. W kolejnym etapie prac zajęliśmy się wykrystalizowaniem linii graficznej, która ma być motywem przewodnim w kolejnych materiałch promocyjnych dla firmy. Strona www, teczka reklamowa i grafika na pojazdy zostały opracowane zgodnie z przyjętymi rozwiązaniami graficznymi. Zaprojektowane materiały cechuje nowoczesność, prostora oraz czytelność przekazu.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • teczka ofertowa
  • grafika na samochody
  • torby
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Pomysł graficzny firmowej strony www

Opracowaliśmy nową stronę www, która stanowi idealną wizytówkę dla odbiorców. Zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia na kontrahencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, dlatego budując markę powinno się korzystnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność zapewniamy sobie dobrą sytuację w branży. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi spójny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz kontrahent działa na konkurencyjnym rynku, w związku z tym musieliśmy zastosować przeróżne rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, żeby nagrodzić markę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Przebieg tworzenia miał przede wszystkim na celu opracowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego grona znacznym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, skutecznego przekazu, ażeby pozytywnie ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór dobrej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, ażeby jak najpoprawniej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie przekazuje nasz klient. Skuteczne kreowanie właściwej strony www, jaka będzie promocją i wizytówką, to nie tylko wygląd pod względem wizualnym, ale co najważniejsze wysoka funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, które zostały nam dostarczone przez firmę, które mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony internetowej i sprawdzony produkt

Stworzona przez nas strona, to wysoka jakość od powstania pierwszej koncepcji i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy wokół siebie grono lojalnych nabywców i szereg oddanych projektów stron o różnorodnej tematyce. Zadbaliśmy o każdy szczegół, tak aby umożliwić naszym odbiorcom sto procent satysfakcji i produkt finalny na ogromnym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42