Grupa B4

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — tworzenie stron www

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona internetowa dla firmy to informacja i reklama

Obecnie tworzone strony www dla marek są idealnie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego rodzaju, jakie to bardzo dobrze działały włączane na komputerze stacjonarnym. Dzisiaj taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano głównie za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu sytuacjach chodzi o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne opcje jeśli idzie o projekt graficzny strony internetowej dla marki

Nasze działanie polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron www, a wnikliwiej współczesne strony www dla firm muszą w jakimś stopniu współgrać z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą kompetentnych specjalistów, grafików, którzy sprostają opracować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco wiele znaczy również i to, że przy projektowaniu kontrahent ma niemało do powiedzenia, a nawet pomaga w procesie opracowania strony.

strzałka

Firmowa strona www to produkt spójny z wizerunkiem firmy i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach dzisiejszych zdecydowanie łatwiej o produkt spójny z wizerunkiem marki, jeśli idzie o strony internetowe dla firm. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna znają nadzwyczaj dobrze aktualne realia i toteż ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co w rzeczy samej się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42