Villa Moderna

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Firma Elkup działa od lat w branży usług instalacji elektrycznych oraz budowalnych. Rozległe osiedle Villa Moderna to jedna z inwestycji budowalnych realizowanych przez firmę – osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy.

WYZWANIE

Firma Elkup poszukiwała identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej domów jednorodzinnych o prestiżowej architekturze, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty na rynku. Nasz design miał zapewnić interesującą reklamę i stworzyć możliwości prezentacji inwestycji. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – nowoczesne domy jednorodzienne niedaleko Warszawy, a przy tym w atrakcyjnej cenie.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku mieszkaniowego tęsknią za bezpieczną przystanią, a jednocześnie wygodą, którą stwarza nowe jednorodzinne budownictwo. Nasz zespół grafików ze szczególną starannością podkreślił nowoczesność i eskluzywność oferty, eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje domków. Nazwa i logo inwestycji symbolizują bowiem nowoczesne domy jednorodzinne – villę, bo nasz klient zdecydował się na bardzo wysoko standard oferowanych domów. W ramach naszej pracy nad materiałami dla inwestycji zaprojektowaliśmy logo inwestycji, ulotkę oraz stronę internetową. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane z myślą o grupie docelowej – młodych, zamożnych ludziach, którym zależy na walorach przyrodniczych, ale jednocześnie chcą być blisko stolicy, gdzie często prowadzą swoje biznesy lub mają swoją pracę.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotka ofertowa
  • strona www
  • torby
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona internetowa dla firmy to informacja i promocja

Obecnie tworzone strony www dla marek są znakomicie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego rodzaju, jakie to bardzo dobrze funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Dzisiaj taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w sieci także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu przedmioty zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu sprawach chodzi o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne wybory jeśli idzie o projekt graficzny strony internetowej dla przedsiębiorstwa

Nasza działalność polega na projektowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a dokładniej obecne strony www dla firm muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna dziełem kompetentnych specjalistów, projektantów, którzy sprostają stworzyć coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco wiele znaczy też i to, że przy projektowaniu użytkownik ma sporo do powiedzenia, a nawet uczestniczy w procesie opracowania strony.

strzałka

Firmowa strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach współczesnych zdecydowanie prościej o produkt spójny z wizerunkiem firmy, jeśli idzie o strony www dla marek. Tego typu spójność gwarantują graficy komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna znają bardzo dobrze aktualne realia i wobec tego ich projekty stron internetowych są czymś, co faktycznie się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42