Najlepszy w Mieście

Branża — Reklama

Praca — tworzenie stron www

WYZWANIE

Naszym kwestią było opracowanie wizerunku jednostki, począwszy od opracowania znaku firmowego, tak aby w kolejnych krokach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów marketingowych – foldery firmowe, ulotki a5, segregatory, grafiki firmowe, strona www, itp. Nasza praca miała na celu zaprojektowanie nowoczesnego, oryginalnego, a jednocześnie nadzwyczaj kompetentnego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla firmy polegała w głównej mierze na zaprojektowaniu spójnej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie dobrze działać pod rozliczne kanały aktywności promocyjnych i sprzedażowych. Kontrahent oczekiwał od nas wypracowania wyraźnego i prostego przekazu, który idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem przedsiębiorstwa zainicjowaliśmy od niezwykle istotnego składnika tożsamości wizualnej jednostki czyli logo. Symbol jednostki, jaki powstał to nieskomplikowany i nowoczesny znak oraz dobrze dopasowana typografia, jaki swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo uwydatnia fachowość działalności firmy i dynamikę działania. Logo marki miało być proste i zrozumiałe, ale też wykazywać cechy dynamiki właściwej dla przedsiębiorstwa. Nowoczesność logo firmy uzyskaliśmy przez użycie właściwej konstrukcji. W czasie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, które zostały potem wykorzystane przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W kolejnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, foldery a4, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logotypu wykorzystaliśmy jako motyw przeplatający się, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie graficznym innych materiałów reklamowych. Materiały zostały opracowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w przekonujący i świadomy sposób uwydatnić mocną i wyraźną sytuację firmy w rynku. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował następnymi zamówieniami, w ramach których zostały zrealizowane kalendarze ścienne, notesy oraz pozostałe gadżety promocyjne. Zaprojektowana tożsamość wizualna utrwaliła pozycje przedsiębiorstwa w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • ulotka
  • strona www
  • gadżety firmowe<

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny Projekt firmowej strony internetowej

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, która stanowi doskonałą wizytówkę dla klientów. Zrobienie poprawnego, pierwszego wrażenia na kliencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w takim razie budując firmę należy korzystnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność gwarantujemy sobie dobrą sytuację w branży. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz odbiorca działa na konkurencyjnym rynku, zatem musieliśmy wykorzystać różne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, by wyróżnić firmę na tle pozostałych.

strzałka

Kreacja strony www harmonijna z wizerunkiem marki

Proces kreowania miał przede wszystkim na celu wykreowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego grona znacznym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, skutecznego przekazu, ażeby pozytywnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór właściwej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, aby jak najlepiej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie przekazuje nasz klient. Kreowanie dobrej strony internetowej, jaka będzie promocją i wizytówką, to nie tylko stylistyka pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze dobra ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, które zostały nam przesłane przez firmę, jakie mają wesprzeć w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony www i sprawdzony produkt to wskazówka do sukcesu firmy

Wykonana przez nas strona, to dobra jakość od powstania pierwszej koncepcji i szkicu, aż po końcowy produkt oddany do zaakceptowania. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy naokoło siebie grono wiernych odbiorców i szereg oddanych projektów stron o rozlicznej tematyce. Zadbaliśmy o każdy element, by zagwarantować naszym kontrahentom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na wysokim poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42