Najlepszy w Mieście
Branża — Reklama

Praca — Ulotki reklamowe

WYZWANIE

Naszym kwestią było opracowanie wizerunku jednostki, począwszy od opracowania znaku firmowego, tak aby w kolejnych krokach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów marketingowych – foldery firmowe, ulotki a5, segregatory, grafiki firmowe, strona www, itp. Nasza praca miała na celu zaprojektowanie nowoczesnego, oryginalnego, a jednocześnie nadzwyczaj kompetentnego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla firmy polegała w głównej mierze na zaprojektowaniu spójnej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie dobrze działać pod rozliczne kanały aktywności promocyjnych i sprzedażowych. Kontrahent oczekiwał od nas wypracowania wyraźnego i prostego przekazu, który idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem przedsiębiorstwa zainicjowaliśmy od niezwykle istotnego składnika tożsamości wizualnej jednostki czyli logo. Symbol jednostki, jaki powstał to nieskomplikowany i nowoczesny znak oraz dobrze dopasowana typografia, jaki swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo uwydatnia fachowość działalności firmy i dynamikę działania. Logo marki miało być proste i zrozumiałe, ale też wykazywać cechy dynamiki właściwej dla przedsiębiorstwa. Nowoczesność logo firmy uzyskaliśmy przez użycie właściwej konstrukcji. W czasie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, które zostały potem wykorzystane przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W kolejnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, foldery a4, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logotypu wykorzystaliśmy jako motyw przeplatający się, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie graficznym innych materiałów reklamowych. Materiały zostały opracowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w przekonujący i świadomy sposób uwydatnić mocną i wyraźną sytuację firmy w rynku. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował następnymi zamówieniami, w ramach których zostały zrealizowane kalendarze ścienne, notesy oraz pozostałe gadżety promocyjne. Zaprojektowana tożsamość wizualna utrwaliła pozycje przedsiębiorstwa w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • ulotka
  • strona www
  • gadżety firmowe<

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Ulotka reklamowa a5 czyli spójny pomysł graficzny i dostosowanie do rynku

Wykonana przez nas ulotka reklamowa to kapitalny przykład, jak czysty i spójny projekt graficzny może przyciągnąć uwagę nabywców i stać się skuteczną promocją. Wychwalając tę konkretną pracę, należy zwrócić uwagę na liczne jej plusy.

strzałka

Pomysł i kreacja graficzna ulotki reklamowej

Projekt graficzny ulotki został stworzony z przemyślaną koncepcją oraz oryginalną kreacją graficzną. Wyróżnia się on poprawnym wyborem grafik, zdjęć oraz kolorystyki, które są znakomicie zaadaptowane do charakteru rynku, w której funkcjonuje marka. Dzięki temu ulotka idealnie wpisuje się w wizerunek marki i akcentuje jej unikatowy charakter. Zaprojektowanie graficzne ulotki Dobre opracowanie graficzne materiału robi, że ulotka reklamowa a5 jest nie tylko porządna, ale również funkcjonalna. Ładnie zaprojektowane i dobrane części do całości szaty graficznej dopełnia wizerunkowe aspekty towaru firmowego. Całość prezentuje się ogromnie ciekawie i przyciąga wzrok nabywców.

strzałka

Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły

Ulotkę reklamową wykonaliśmy z wysoką jakością, co sprawia, że jest trwała i sprawdzona jako przedmiot reklamowy. Dbałość o szczegóły, również w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny wygląd i będzie skuteczną reklamą. Ulotka reklamowa to doskonały przykład, jak zestawienie spójnego pomysłu graficznego, należytego zestawiania elementów wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia skutecznego artykułu reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na poważanie za staranność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dopasowanie do wymogów i istoty marki.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42