Ortocare

Branża — Medycyna

Praca — tworzenie stron www

WYZWANIE

Naszym tematem było zaprojektowanie wizerunku przedsiębiorstwa, zacząwszy od zaprojektowania znaku firmowego, aby w następnych krokach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów brandingowych – foldery reklamowe, ulotki a5, segregatory, pomysły graficzne promocyjne, strona www, itp. Nasza praca miała na celu utworzenie nowoczesnego, nowatorskiego, a równocześnie nader profesjonalnego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla firmy polegała w nadrzędnej mierze na opracowaniu spójnej, uniwersalnej linii graficznej, jaka będzie poprawnie funkcjonować pod rozliczne kanały czynności promocyjnych i sprzedażowych. Kontrahent oczekiwał od nas opracowania estetycznego i prostego przekazu, który idelanie wpasowuje się w branżę, w jakiej funkcjonuje.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem marki zainicjowaliśmy od nader znaczącego składnika tożsamości jednostki czyli logo firmy. Symbol firmy, jaki został stworzony to nieskomplikowany i nowoczesny symbol oraz dobrze dopasowana typografia, jaki swoją konstrukcją idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logotypu podkreśla fachowość działalności spółki i dynamikę działania. Logo marki miało być proste i czytelne, ale też wykazywać cechy dynamiki stosownej dla przedsiębiorstwa. Nowoczesność logo osiągnęliśmy przez wykorzystanie właściwej budowy. W trakcie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, które zostały potem wykorzystane przy budowaniu kolejnych materiałów tożsamości wizualnej. W kolejnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, foldery, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały zaprojetowane zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logotypu wykorzystaliśmy jako motyw przeplatający się, stał się elementem konstrukcyjnym przy grafice innych materiałów identyfikacyjnych. Materiały zostały opracowane z wykorzystaniem motywu przewodniego, tak aby w zrozumiały i świadomy sposób zaakcentować mocną i wyraźną pozycję marki w branży. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował dodatkowymi zamówieniami, w ramach jakich zostały stworzone kalendarze ścienne, notesy oraz inne gadżety reklamowe. Opracowana tożsamość wizualna ugruntowała pozycję firmy w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • kalendarze reklamowe
  • strona www
  • gadżety firmowe<
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona internetowa dla marki to informacja i promocja

Współcześnie tworzone strony internetowe dla marek są perfekcyjnie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego typu, które to wyśmienicie funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Dzisiaj taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to prawie z dowolnej lokalizacji. W tego typu przypadkach chodzi o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Opcje nowoczesne jeśli chodzi o projekt strony www

Nasze działanie polega na projektowaniu nowoczesnych projektów stron www, a dokładniej obecne strony www dla firm muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą profesjonalnych specjalistów, projektantów, jacy sprostają zaprojektować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco wiele znaczy również i to, że przy projektowaniu klient ma dużo do powiedzenia, a nawet uczestniczy w procesie tworzenia strony.

strzałka

Strona www to produkt spójny z wizerunkiem firmy

Wydaje się, że w czasach obecnych wyraźnie łatwiej o produkt logiczny z wizerunkiem marki, jeżeli chodzi o strony internetowe dla firm. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna wiedzą niezwykle dobrze aktualne realia i toteż ich projekty graficzne stron www są czymś, co w rzeczy samej się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42