Sowik

Branża — Usługi

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Firma SOWIK to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w realizacji robót inżynieryjnych w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, melioracyjnych, odwodnieniowych oraz w przewiertach pod drogami i innymi przeszkodami, a także robotami ziemnymi.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, chęć pozyskania nowych klientów stały się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana dotychczasowego wizerunku firmy, aby firma SOWIK zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy SOWIK rozpoczęliśmy od dogłębnej analizy branży oraz konkurencji naszego klienta, uwzględniając przy tym założone oczekiwania. Naszym priorytetem było uzyskanie prostego, czytelnego oraz „męskiego” znaku. Zdecydowana kolorystyka - ciemny szary w połączeniu z delikatnym akcentem niebieskiego nadaje logo mocnego wyglądu. Udało się stworzyć projekt logo, które jest bardzo czytelne i przy tym proste. Po zaprojektowaniu znaku firmowego przyszedł czas na pozostałe elementy identyfikacji wizualnej – materiały biurowe do komunikacji z klientami, teczka na dokumenty firmowe i reklama. Tutaj również postawiliśmy na czytość podania treści. Wszystko utrzymane w bardzo prostej konstrukcji, bez zbędnych ozdobników, przy zachowaniu kolorystyki firmowej. Dalej realizując projekt strony www staraliśmy się zachować wszystkie wytyczne, których trzymaliśmy się podczas projektowania materiałów identyfikacyjnych. Wygląd strony charakteryzuje niezwykle szlachetny projekt graficzny, który uzyskaliśmy poprzez zastosowanie prostych form graficznych, żadnych bajerów wizualnych, dodatkowo wykorzystaliśmy czystą powierzchnię. Zastosowane przez nas działania graficzne skutecznie wzmocniły wizerunek firmy na rynku. Przyczynił się do tego przede wszystkim spójny, czytelny wizerunek firmy, który został rozwinięty w zestawie stworzonych materiałów reklamowych. Kolorystyka, nowoczesne kompozycje graficzne wsparte prostą typografią, wpłynęły na końcowy pozytywny efekt.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • teczka
  • reklama
  • segregator
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe<
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona internetowa dla firmy to informacja i promocja

Współcześnie tworzone strony internetowe dla firm są idealnie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego rodzaju, jakie to doskonale funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Dzisiaj taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w sieci także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu produkty zamawiano przede wszystkim za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemalże z dowolnej lokalizacji. W tego typu przypadkach chodzi o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Opcje nowoczesne jeśli idzie o projekt strony internetowej

Nasze działanie polega na projektowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a wnikliwiej obecne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu współgrać z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą doświadczonych specjalistów, grafików, jacy sprostają opracować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco sporo znaczy także i to, iż przy projektowaniu klient ma wiele do wyrażenia, a nawet pomaga w procesie projektowania strony.

strzałka

Strona www to produkt spójny z wizerunkiem marki

Wydaje się, że w czasach obecnych zdecydowanie prościej o produkt spójny z wizerunkiem marki, jeśli chodzi o strony www dla firm. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie kreujący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna wiedzą bardzo dobrze obecne realia i tym samym ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co w gruncie rzeczy się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42