Wireless Instruments

Branża — Informatyka

Praca — tworzenie stron www

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona www dla marki to informacja i reklama

Aktualnie tworzone strony www dla firm są znakomicie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego rodzaju, jakie to wyśmienicie funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Współcześnie taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu przedmioty zamawiano głównie za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemalże z dowolnej lokalizacji. W tego typu sytuacjach idzie o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Wybory nowoczesne jeśli idzie o projekt strony internetowej

Nasze działanie polega na tworzeniu nowoczesnych projektów stron www, a szczegółowiej obecne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu współgrać z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą doświadczonych profesjonalistów, grafików, jacy potrafią zaprojektować coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco wiele znaczy także i to, że przy tworzeniu użytkownik ma niemało do powiedzenia, a nawet uczestniczy w procesie tworzenia strony.

strzałka

Strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki

Wydaje się, że w czasach współczesnych wyraźnie prościej o produkt spójny z wizerunkiem marki, jeśli idzie o strony internetowe dla firm. Tego typu spójność gwarantują graficy komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna znają nadzwyczaj dobrze bieżące realia i wskutek tego ich projekty stron internetowych są czymś, co ściśle mówiąc się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42