Pryzmat

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Przedsiębiorstwo Pryzmat to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji stalowych oraz jej elementów. W związku z planowaną ekspansją i planem zwiększenia swojego udziału w rynku firma postanowiła zainwestować w poprawę swojego wizerunku.

WYZWANIE

Firma zleciła nam prace związane z odświeżeniem jej wizerunku. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego logo firmy oraz opracowanie strony www oraz pozostałych materiałów reklamowych w całkowicie nowej, nowoczesnej odsłonie graficznej, odcinać się się od istniejących materiałów. Pryzmat oczekiwał od nas kreatywnego podejścia do tematu zwracając jednocześnie uwagę na odbiorów firmy i techniczność ich branży.

REALIZACJA

Pracę na materiałami dla firmy rozpoczęliśmy od zaprojektowania nowego loga dla firmy. Z uwagi na branże, w której działa firma, nowy znak graficzny musiał być dość prosty w budowie, gdyż odbiorcami są zazwwyczaj inżynierowie mężczyźni, a branża jest typowo techniczna. Po licznych próbach powstał bardzo czytelny i mocny znak z delikatnym w konstrukcji symbolem graficznym nawiązującym do ciącia laserwoego. Zaakceptowany projekt znaku firmowego dał nam przepustkę do rozpoczęcia pracy nad kolejnymi materiałami wizerunkowymi dla firmy – strony www, materiałów biurowych oraz teczki reklamowej. Projekt graficzny i cała linia plastyczna dla materiałów musi być dość prosta i czytelna, bez fajerwerków, wynika to ze specyfiki branży i do kogo mają trafić te materiały. Podczas prac nad stroną www w pierwszej kolejności skupiliśmy się nad zaprojektowaniem odpowiedniego interfejsu strony www, aby w maksymalny uwypulikć ofertę klienta. Zaproponowany projekt graficzny strony był bardzo czytelny i prosty w konstrukcji. Pozostałe materiały jak teczka, ulotka i materiały zostały zaprojektowane zgodnie z zaproponowaną linią graficzną. Czystość przekazu, ciekawe elementy kontrastowe to cechy, które wyróżniają projekty materiałów dla Pryzmat.Klienci firmy bardzo pozytywnie odebrali zmiany wizerunkowe wprowadzone przez z materiałach reklamowych.

Działania miały na celu ugruntowanie pozycji Pryzmatu na rynku oraz odbiór ich jako profesjonalistów z doświadczeniem w swojej branży.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga identyfikacji znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka reklamowa
  • strona www
  • ulotka

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt firmowej strony internetowej

Opracowaliśmy nową stronę www, która stanowi doskonałą wizytówkę dla kontrahentów. Stworzenie dobrego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, zatem budując markę powinno się korzystnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność zapewniamy sobie dobrą pozycję w branży. Nasza propozycja pomysłu na identyfikację wizualną stanowi konsekwentny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz kontrahent działa na konkurencyjnym rynku, stąd musieliśmy zastosować przeróżne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, żeby wyróżnić markę na tle innych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Proces kreowania miał przede wszystkim na celu wykreowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego teamu sporym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, skutecznego przekazu, aby korzystnie ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór odpowiedniej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, ażeby jak najodpowiedniej wkomponowały się w gotowy produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie komunikuje nasz klient. Skuteczne kreowanie właściwej strony www, jaka będzie promocją i wizytówką, to nie tylko stylistyka pod względem wizualnym, ale co najważniejsze dobra funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, które zostały nam przesłane przez firmę, które mają pomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony www i sprawdzony produkt

Wykonana przez nas strona, to odpowiednia jakość od powstania pierwszej idei i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zaakceptowania. Co zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy naokoło siebie grono lojalnych klientów i szereg oddanych projektów stron o różnej problematyce. Zadbaliśmy o każdy szczegół, tak aby zagwarantować naszym odbiorcom sto procent satysfakcji i produkt finalny na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42