Nateen

Branża — Medycyna

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Firma Remad Med zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego oraz produktów higienicznych, jest głównym dystrybutorem produktów marki Nateen na rynek polski. Marka Natten to produkty higieniczne skierowane na osób mający problem z nietrzymaniem moczu.

WYZWANIE

Firma Remad Med wraz z wprowadzeniem na rynek polski produktów marki Nateen postanowiła wprowadzić je pod brandem typowo przeznaczonym dla polskich odbiorców. W takiej sytuacji stanęła przed koniecznością zaprojektowania dla marki zupełnie nowych materiałów. Wizerunek marki ma delikatnie nawiązywać do istniejącego już wizerunku producenta wraz z zachowaniem loga produktu.

REALIZACJA

Prace na wizerunkiem dla marki Nateen rozpoczęliśmy od analizy konkurencji na rynku polskim. Po konsultacjach z klientem, wiemy jakie są jego oczekiwania w zakresie zleconych nam materiałów do wykonania. Wizerunek dla marki Nateen, ma mieć przede wszystkim przekaz proekologiczny oraz nieść za sobą przekaz pomocy dla starszych ludzi, borykających się z problemami higienicznymi. Symbolika logotypu oraz kolorystyka podstawowa marki została przeniesiona na projekt nowych materiałów firmowych. W ramach naszej pracy dla firmy został stworzony pakiet materiałów biurowych, teczka, strona internetowa oraz foldery produktowe. Grafika wspomnianych materiałów utrzymana w stylu proekologicznym, z wykorzystaniem firmowej zieleni oraz motywu listka. Dopełnieniem zaprojektowanych materiałów był odpowiednio dobrany materiał zdjęciowy. Klienci firmy pozytywnie odebrali wykrystalizowany wizerunek dla marki Nateen. Firma poprzez nową linię garficzną materiałów została odebra bardzo pozytywnie jako firma czerpiąca swoje korzenei z natury i zarazem dbająca o potrzeby ludzi starszych.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka reklamowa
  • strona www
  • folder produktowy
  • ulotki dla marki
  • kalendarze firmowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona internetowa dla marki to informacja i promocja

Współcześnie tworzone strony internetowe dla firm są znakomicie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego typu, które to doskonale funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Współcześnie taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu produkty zamawiano przede wszystkim za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu przypadkach idzie o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Wybory nowoczesne jeśli idzie o projekt strony www

Nasze działanie polega na tworzeniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a dokładniej obecne strony www dla firm muszą w jakimś stopniu współgrać z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna twórczością kompetentnych specjalistów, grafików, jacy potrafią zaprojektować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy również i to, że przy tworzeniu klient ma wiele do powiedzenia, a nawet pomaga w procesie tworzenia strony.

strzałka

Strona www to produkt spójny z wizerunkiem firmy

Wydaje się, że w czasach aktualnych wyraźnie prościej o produkt spójny z wizerunkiem firmy, jeśli idzie o strony internetowe dla marek. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie kreujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna wiedzą nadzwyczaj dobrze aktualne realia i w związku z tym ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co w rzeczy samej się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42