Trimo

Branża — Usługi

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Trimo świadczy usługi porządkowe dla różnych segmentów rynku - dla firm, jak i klientów indywidualnych na terenie Norwegii. Chcą poszerzyć grono swoich klientów musiała zainwestować mocno w swój wizerunek, chcąc być postrzegana jako wiarygodny partner na rynku tego typu usług.

WYZWANIE

Otrzymaliśmy zlecenie od firmy Trimo na prace związane z wykrystalizowaniem wizerunku i identyfikacji wizualnej. Naszym zadaniem było kompleskowe zaprojektowanie materiałów dla firmy począwszy od logo i strony www. Zaprojektowane materiały miały zaprezentować firmę jako wiarygodną i profesjonalną na rynku usług porządkowych. Tylko odpowiednio zbudowany wizerunek może przynieść firmie kolejnych klientów, wpłynąć na dalszy rozwój firmy.

REALIZACJA

Zadania przed nami stojące były klarowne. Zaprojektować taki wizerunek dla klienta, aby był wiarygodnym graczem na norweskim rynku usług. W pierwszym etapie pracy nad wizerunkiem skoncetrowaliśmy się nad projektem znaku graficznego firmy. Zaprojektowane logo było stosunkowo proste i czytelne w konstrukcji z dość ciekawym symbolem graficznym, które miało symbolizować smugę, kroplę wody, jak również kształt używanej ściereczki do sprzątania. Kolorystyka znaku została utrzymana w różnych odcieniach niebieskiego, który jest symbolem wody i czystości. Całościowy pomysł na logo zyskał uznanie w oczach klienta, po stworzenie księgi znaku, mogliśmy zająć się kolejnymi etapami pracy nad pozostałymi materiałami promocyjnymi. Ważnym elementem komunikacji biznesowej była również strona internetowa. Przy projekcie strony www postawiliśmy na czytość i prostotę w budowie, całość utrzymana w zaproponowanej firmowej kolorystyce. Ciekawym dodatkiem projektu to specjalne ikony graficzne opracowane na potrzeby identyfkacji klienta, który w obrazkowy sposób mają za zadanie przedstawić zakres oferty. Dodatkiem, który wpływa na pozytywny odbiór serwisu i innych materiałów to nowocześnie wyglądające zdjęcia, zbliżenia i detale – nowoczesny design jest symbolem czytości, porządku oraz minimalizmu projektowego. W takim duchu utrzymany jest opracowany projekt materiałów reklamowych dla klienta. W ramach naszej współpracy również zaprojektowaliśmy teczkę, reklamy prasowe różnych formatów oraz grafikę na pojazdy firmy.Zaproponowane rozwiązania graficzne oraz wykrystalizowana linia projektowa dla materiałów firmy spotkała się z pozytywnym uznaniem klienta. Dzięki nowemu wizerunkowi, firma Trimo stanowi poważną konkurencję na rynku ze swojej branży, jak również zyskuje rangę profesjonalnego i wiarygodnego partnera.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga identyfikacji logo
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka
  • strona www
  • ulotki
  • reklama prasowa
  • grafika na samochody
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Zaprojektowaliśmy nową stronę www, która stanowi świetną wizytówkę dla odbiorców. Stworzenie poprawnego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, stąd budując markę trzeba porządnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję na rynku. Nasza propozycja pomysłu na identyfikację wizualną stanowi spójny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz klient funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, w związku z tym musieliśmy wykorzystać różnorodne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, żeby nagrodzić markę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Proces tworzenia miał głównie na celu opracowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu sporym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, efektywnego przekazu, tak aby pozytywnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór właściwej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, aby jak najpoprawniej wkomponowały się w zrealizowany produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie zgłasza nasz klient. Projektowanie należytej strony www, jaka będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko estetyka pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze wysoka ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, które zostały nam przesłane przez firmę, które mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony internetowej i sprawdzony produkt

Wykonana przez nas strona, to odpowiednia jakość od powstania pierwszej idei i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co wyraźnie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy naokoło siebie krąg wiernych odbiorców i szereg oddanych projektów stron o rozlicznej problematyce. Zadbaliśmy o każdy element, by zagwarantować naszym nabywcom sto procent zadowolenia i produkt końcowy na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42