SAI`ES

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Sai’es to młoda i dynamicznie rozwijajaca się firma w branży jublilerskiej. Firma oferuje biżuterię srebrną oraz złotą z certyfikatami autentyczności kruszców oraz posiada bogatą ofertę zegarków.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, powstanie nowych punktów sprzedaży było czynnkiem do zmiany wizerunku firmy, który został zapoczątkowany zmianą nazwy. Pocztąkowo fima nazywała się Diamant, a następnie nowa nazwa to Sai’es. Klient oczekiwał całościowego rebrandingu. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego wizerunku firmy, zaprojektowanie logo dla nowej nazwy Sai’es oraz stworzenie nowoczesnej strony internetowej.

REALIZACJA

Rebranding firmy rozpoczęliśmy od prac projektowych nad znakiem graficznym dla nowej nazwy. Delikatny znak z szeryfową czcionką miał zdecydowanie bardziej trafić do kobiet, bo to one w większości są klientami firmy. Kolejne elementy identyfikacji budowane były w opraciu o założenia przyjęte przy projektowania loga dla firmy.Projektując logo dla marki Sai’es postawiliśmy na delikatność i kobiecość. Czcionka zastosowana w logo, znak graficzny i kolorystyka zdecydowanie bardziej mają oddziałowywać na kobiety. W końcu to kobiety są w większości klientami tej marki. Pozostałe elementy identyfikacji, banery, kalendarze zostału zaprojektowane w opraciu o wykrastilizowany wizerunek z zachowaniem wypracowanej typografii i kolorystyki. Zaprojektowane materiały miały dawać poczucie prestiżu i elegancji marki. Również strona internetowa miała swoim chrakterem bardzo mocno nawiązywać do wykreowanej linni plastycznej materiałów promocyjnych. W dalszym ciągu chcieliśmy uzyskać prostotę przekazu oraz elegancję dostosowaną do branży. Wszystkie prace rebrandingowe zmiarzały w konkretnym ustalonym kierunku, aby uzyskać wartość marki premium. Zaprojektowaliśmy również dla firmy grafiki wielkoformatowe, billboardy i szereg innych materiałów reklamowych, które zbudowały spójny wizerunek marki Sai’es.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • billboard
  • torba
  • kalendarze firmowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Opracowaliśmy nową stronę www, jaka stanowi idealną wizytówkę dla klientów. Zrobienie właściwego, pierwszego wrażenia na kliencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, wobec tego budując markę należy dobrze się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję w branży. Nasza propozycja pomysłu na tożsamość wizualną stanowi spójny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz kontrahent funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, toteż musieliśmy wykorzystać przeróżne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, ażeby nagrodzić firmę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Przebieg projektowania miał głównie na celu opracowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego teamu sporym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, skutecznego przekazu, żeby korzystnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór właściwej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, tak aby jak najodpowiedniej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie sygnalizuje nasz klient. Skuteczne kreowanie należytej strony internetowej, jaka będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko stylistyka pod względem wizualnym, ale co najważniejsze wysoka funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, które zostały nam przesłane przez firmę, które mają wesprzeć w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony internetowej i sprawdzony produkt

Zrealizowana przez nas strona, to odpowiednia jakość od powstania początkowej idei i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zaakceptowania. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy naokoło siebie grono wiernych kontrahentów i szereg oddanych projektów stron o rozlicznej problematyce. Zadbaliśmy o każdy element, by zapewnić naszym nabywcom sto procent zadowolenia i produkt finalny na ogromnym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42