Konferencja Energii

Branża
KLIENT

Konferencja Jakość Energii to z założenia organizatorów spotkanie profesjonalistów z branży. Konferencja organizowana jest co roku przez Procom System S.A., firmę specjalizującą się w branży aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki.

WYZWANIE

Nasz klient potrzebował identyfikacji wizualnej dla branżowej konferencji. Miało to być cykliczne spotkanie profesjonalistów z branży. Projekt graficzny miał zapewnić ciągłość wizerunku corocznej imprezy i stworzyć dogodną przestrzeń dla czytelnej prezentacji informacji o imprezie. Ze względu na tematykę konferencji, grupę docelową i sektor branżowy wizerunek miał być oszczędny, techniczny, a przekaz merytoryczny.

REALIZACJA

Początkowe rozmowy z klientem nasunęły wiele trafnych wniosków, do tego przeprowadziliśmy przegląd wizualny branży. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie dość „nowatorskiego” kodu kolorystycznego, aby oferta naszego klienta zwróciła na siebie uwagę rynku. Mocny głęboki fiolet w połączeniu z ciepłą żółcią wchodzącą w pomarańcz. Takie zestawienie nie jest spotykane w branży technicznej, więc projekt jest oryginalny, co przekłada się bezpośrednio na odbiór konferencji jako zdarzenia o wyjątkowym charakterze. Decydując się na tak dalekie odejście od standardów w kolorze, przy tworzeniu szaty graficznej postawiliśmy na techniczną, prostą i oszczędną graficznie kompozycję. Stworzyliśmy grafikę opartą o wektorową ilustrację stanowiącą trzon kompozycji, a zarazem motyw wiodący we wszystkich materiałach dotyczących konferencji. Wyrafinowana, minimalistyczna, a zarazem oryginalna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek. Zastosowane przez nas działania konsekwentnie rozwijane przy kolejnych konferencjach organizowanych przez naszego klienta w efekcie zbudowały wartość marki „Jakość energii”.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek
  • ulotki reklamowe
  • zaproszenia
  • tablice informacyjne
  • okładki czasopisma branżowego
  • roll-up
  • broszura konferencyjna
  • teczka reklamowa
  • reklamy prasowe
REFERENCJE
list polecający

Praca — Teczki reklamowe

Identyfikacja wizualna

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna teczka firmowa efektowny materiał wizerunkowy

Stworzyliśmy przydatną i stylową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, ale również gadżetem reklamowym dla marki, który z pewnością urzeknie wielu kontrahentów.

strzałka

Etapy tworzenia projektu graficznego teczki reklamowej

Wykonaliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na pisma z logotypem oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od stworzenia i pokazu projektu graficznego teczki firmowej. Cały przebieg projektowy przebiegał pod uważnym okiem naszych specjalistów. Dopiero po zatwierdzeniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z identyfikacją i wartościami marki, zarazem dodatkowo akcentuje jej plusy. Teczki są użyteczne i wygodne, pomieszczą sporo pism, a przy tym będą dobrą reklamą solidności firmy.

strzałka

Profesjonalna teczka firmowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy produkt reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana dokładnie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz dogłębne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim całkowitą kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli nabywców, uwiązując atencję nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42